COMPRESS D. T. protein 2,27kg

COMPRESS D. T. protein 2,27kg Doprodáno!COMPRESS D. T. protein 2,27kg Doprodáno!

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Exkluzivní řada pro kulturisty a silové sporty CompressExpand představuje denní protein s maximálním využitím pro svalovou hmotu COMPRESS D. T. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 690 Kč
Cena: 1 582 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


COMPRESS D. T. představuje inovaci v proteinech, dokonalejší vstřebávání a trávení bílkovin syrovátky. COMPRESS D. T. je 75% proteinový suplement s přídavkem trávicích enzymů (DigeZyme®) usnadňující vstřebávání proteinů, sacharidů i tuků. Obohace­ný o přídavek probiotik a prebiotik (LactoWise™), které pozitivně působí na zažívací trakt, posilují střevní mikroflóru a výrazně tak podporují odol­nost imunitního systému. Díky tomuto komplexnímu a unikátnímu složení můžete COMPRESS D. T. užívat několikrát denně se zárukou, že váš or­ganismus bude nejen neustále v anabolickém (svaly budujícím) režimu, ale také, že nezatěžujete trávící systém a vaše tělo využívá z dodaných bílkovin mnohem více, než by bylo při použití běžných proteinových su­plementů možné. COMPRESS D. T. je určen pro všechny sportovce, kteří chtějí denně přijímat velmi vysoké množství bílkovin a docílit tak skutečně masivního svalového růstu.

Základem COMPRESS D. T. je speciální směs NitroPeptide Protein Blend (NPPB). Směs vznikla na základě výzkumu společnosti NUTREND. Obsahuje opti­mální poměr a kombinace frakcí špičkových bílkovin zpracovaných nejkva­litnějšími technologiemi (př. metodou CFM). NPPB zabezpečuje maximální a dlouhodobé zásobení svalů aminokyselinami. Směs je navržena tak, aby její jednotlivé složky byly v zažívacím traktu i krevním řečišti zpracovávány a využívány postupně.

NitroPeptide Protein Blend je mutlisynergická kombinace tří složek ve specificky významném poměru:

  • Složka PeptoPro® představuje špičkové di- a tripeptidové hydrolyzo­vané frakce kaseinu, které bezproblémově a rychle vstupují přes za­žívací trakt do krevního oběhu. Díky tomu opětovně dojde k vyrovnání hladiny aminokyselin v krvi na potřebnou výši. Ve svalech je nastarto­ván anabolický proces, tvorba svalové hmoty.
  • Syrovátkový protein (WPC a WPI), jehož vstřebávání probíhá v za­žívacím traktu pomaleji. Do krevního řečiště se dostává se zpožděním ve chvíli, kdy je PeptoPro® již využíváno svalovými buňkami. Díky po­stupné využitelnosti jednotlivých složek NPPB je zajištěno dlouhodobé a kontinuální zásobení svalů maximální možnou dávkou potřebných aminokyselin.  
  • Syrovátkový proteinový izolát (WPI) je zpracován revoluční tech­nologií CFM (cross flow microfiltration), jež brání denaturaci bílkovin.

 

Při užívání velkého množství nekvalitních proteinů může být zažívací trakt nadměrně zatížen, proto je COMPRESS D. T. doplněn o směs špičkových trávících (gastrointestinálních) enzymů DigeZyme® a o prebiotickou a pro­biotickou směs LactoWise™.

 

DigeZyme® je multienzymatický komplex gastrointestinálních enzymů, jehož základem je:

  • proteáza (enzym trávící proteiny)
  • amyláza (enzym trávící sacharidy)
  • lipáza (enzym trávící tuky)

 

Použité enzymy jsou zcela přírodní, tzn. lehce přijatelné organismem. Vaše tělo bezproblémově vstřebá a efektivněji využije větší dávku proteinů. Konečně můžete v průběhu dne dodávat požadovanou dávku bílkovin.

Výzkumy prokázaly pozitivní vliv kombinace trávících enzymu a protei­nových komplexů na lidský organismus. Společnost NUTREND pokračuje v této myšlence ještě dál. Do produktu COMPRESS D. T. přidává špičkovou směs LactoWise™. Probiotika (Bacillus coagulans) a prebiotika (Galacto­mannans) LactoWise™ pozitivně působí na zažívací trakt, posilují střevní (intestinální) mikroflóru, stimulují hybnost (motilitu) trávicího traktu, a pod­porují odolnost imunitního systému.

Organismus je během hardcore silového tréninku náchylný k infekcím. Abyste eliminovali možnost oslabení imunitního systému, doporučujeme konzumovat COMPRESS D. T. pravidelně. 

Pro optimální fungování a pozitivně anabolické ladění organismu během dne doporučujeme kombinovat COMPRESS D. T. spolu s COMPRESS WHEY AMINO 10000.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook