Aplodan 111kps.

Aplodan 111kps. Dočasně vyprodánoAplodan 111kps. Dočasně vyprodáno

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Aktivace všech svalových vláken, probuzení organizmu a metabolizmus na plné obrátky vybičuje APLODAN. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 530 Kč
Cena: 1 018 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


 

V každém snopci svalových vláken se nachází několik z nich, které nejsou využívány při námaze, v našem případě posilování. V některých případech lze svalová vlákna vytrénovat tak, aby se zapojovala, ale stejně vždy zůstanou některá nezasažená. Tato vlákna mohou být oněmi, které Vám chybí k ideální postavě. Takových vláken se může ve svalu nacházet celá řada a výsledné ztráty na potencionálním růstu jsou hmatatelné. Nyní však existuje vědecky ověřený způsob jak tato vlákna do svalové práce vtáhnout. Studie byly klinicky ověřovány na milánské univerzitě a týmem vědců společnosti MuscleTech. Nyní Vám předkládáme Aplodan, který dokáže, to, o čem jsme dosud psaly, aktivovat zbylé skryté svalové snopce!! Tato aktivace může způsobit až 83% progres v překonávání zátěže a tím tedy o 83% větší potenciál k růstu.

Veškeré informace, které Vám zde předkládáme jsou vědecky opodstatněná. Více než 30 nezávislých vědeckých studií zkoumalo mohutné zvýšení výkonu a metabolických účinků Aplodanu™. Jedna ze studií dokonce ukázala, že Aplodan zvětšuje svalová vlákna již v kratší době než 7 dni!!

Protože, jsme Vám řekli, že naše přípravky jsou skutečně vědecky i klinicky ověřeny, ukážeme Vám nyní, jakým způsobem se testoval tento náš produkt. Ke změření síly se použil test izometrických stahů, což je nejpoužívanější test k měření hrubé síly. Výsledkem bylo zjištění, že svalové kontrakce byly o 83% větší, než u kontrolní skupiny (1,74 oproti 3,18 minutám). To dokazuje obrovský skrytý potenciál ve svalu a jeho schopnostu tento potenciál uvolnit po suplementaci Aplodanem. Dalším výsledkem byl nárůst rychlosti i síly, který by jste za normálních okolností budovali mnoho let.

Aplodan díky své molekulární struktuře účinkuje ihned poté, co ho přijmete. Již od první dávky by jste měli pozorovat znatelnou změnu. Tím, že budete aktivovat skrytá svalová vlákna budete moci využít větší intenzity cvičení i váhy, které jsou tak podstatné k celkovému svalovému nárůstu.

Aplodan™ doporučuje i Charles Glass - trenér šampiónů !

Charles Glass - trenér šampiónů:
"Pokud Aplodan™ umožňuje lépe využívat svalovou tkáň, pak bude také napomáhat při zlepšování muskulatury i zlepšení silových schopností, které umožňují používání větší zátěže a tím vybudování větší svalové masy."

Jay Cutler - Mr. Olympia 2006:
Myslel jsem si, že jsem dosáhl své hranice v růstu svalů, ale Aplodan™ mi dovolil trénovat ještě tvrději, než jsem trénovak kdykoliv předtím. Poté, co jsem zařadil Aplodan™ do svého jídelníčku, vybudoval jsem si obrovské množství svalů a navíc jsem v mnohem lepší kondici, než jsem byl kdykoliv předtím. Tohle je rok, kdy dobudu titul Mr. Olympia! (Jay Cutler, týden předtím, než získal titul Mr. Olympia 2006)

Přípravek Aplodan™ mi nepochybně dopomohl k zisku titulu Mr. Olympia. Nejenom, že jsem s jeho pomocí získal titul Mr. Olympia, ale také jsem ho získal největším a nejlepším způsobem.

Gustavo Badell - IFBB Pro
Na bicepsových cvicích s činkou jsem dával 185 liber a nyní snadno s velkou koncentrací dělám 225 liber. Při tréninkových pohybech je zapojeno velké množství svalových vláken a s Aplodanem si můžete vybudovat ještě více kvalitního svalstva. Při těžkých trénincích mám mnohem více důvěry, protože Aplodan™ má vše celou dobu pod kontrolou.

* Aplodan nalezne a spustí Váše nevyužité svalové vlákna !
* Aplodan umí aktivovat až o 83% více svalové energie !
* Aplodan je Světově první takovýto aktivátor !
* Aplodan byl farmakologicky vyvinut a vědecky zkoumán 30ti nezávislými studiemi !


Účelem Aplodanu™ není nic jiného než najít nevyužitý potenciál vašich svalových vláken a ty aktivovat. Je to teda aktivátor nevyužité energie a síly ve vašich svalech.

Dávkování:

1. První týden:
Berte 2 kapsle Aplodanu™, třikrát denně. První dávku berte ráno, druhou dávku před cvičením a třetí dávku večer. Pokud ten den netrénujete, berte druhou dávku kolem poledne.

2. Od druhého týdne:
berte 1 kapsli Aplodanu™, třikrát denně. První dávku berte ráno, druhou dávku před cvičením a třetí dávku večer. Pokud ten den netrénujete, berte druhou dávku kolem poledne.

Nutriční informace v 1 cps.:

Energetický obsah: méně než 50 kJ (12 kcal),
Aplodan™ 1010.00 mg (2-(karbamimidoyl-methyl-amino)etoxyfosfonická kyselina; kyselina 12-dithiolane-3-pentanoická)

Další složky:
Mikrokrystalická celulóza, kyselina stearinová, karmelóza sodná, stearát hořečnatý, sukralóza, kysličník křemičitý, dikalcium fosforečnan bezvodý, potah (hydrofyl metylcelulóza, polydextróza, oxid titaničitý, mastek, maltodextrin, FD&C modrý #2, středně řetězená triglycerida, FD&C žlutý #6, FD&C červený #40, karboxymetylcelulóza sodná, dextróza monohydrát, slída, sojový lecitin).

Upozornění
Není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte při těhotenství nebo v období kojení! Užívání konzultujte vždy se svým lékařem, pokud jste diagnostikováni nebo se léčíte na jakoukoliv dědičnou nemoc a také v případě, že užíváte léky na předpis! Nepřekračujte doporučené dávkování! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výsledky! Neužívejte, jestliže bylo balení výrobku poškozeno! Uchovávejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí! Aplodan byl testován na nezávadnost lidskému zdraví.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook