AKCE Nitro Tech Performance 1,8kg

AKCE Nitro Tech Performance 1,8kgAKCE Nitro Tech Performance 1,8kg

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Inovované složení NitroTech MuscleTech posouvá tento přípravek opět o krůček výše mezi nejlepší produkty při formování svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 090 Kč
Cena: 1 050 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
1050 Kč  Ks
Příchuť: čokoláda
1050 Kč  Ks

Nitro Tech Performance je vědecky navržen doplněk proteinů, aby posílil hodnotu aminokyselin ve Vašich svalech a tím přinesl vyšší nárůst svalové hmoty a síly. Univerzitní testy dokazují, že Nitro-Tech Performance dosahuje vynikajících výsledků – více svalové hmoty!

Firma MuscleTech™ objevila zcela nové anabolické směsi, které mohou výrazně zvyšovat farmakologické a fyziologické účinky na lidské tělo.

Nitro Tech Performance - syrovátkový izolát určený pro všechny sportovce, kteří chtějí podpořit nárůst svalů, získat více síly a zlepšit výkon. NitoTech je navíc obohacen o nejúčinnější formu kreatinu pro podporu nárůstu svalstva. Obsahuje také tři volné aminokyseliny (alanin, glycin, taurin) a poskytuje esenciální aminokyseliny, které se rychle stráví a vstřebají se do krevního oběhu, aby se účastnily opravy svalových buněk a přispívaly k růstu svalstva. Nitro-Tech je ideálním suplementem pro dodání aminokyselin po tréninku.
Alanin je druhou nejrozšířenější aminokyselinou při syntéze bílkovin. Odborníci se domnívají, že konzumace alaninu může pomoci proti narušení svalových vláken po tréninku a podpořit proteosyntézu.
Glycin je neesenciální aminokyselina, která podporuje zvýšení energetického výdeje při svalové činnosti. Tím snižuje a oddaluje nástup vyčerpání a urychluje regeneraci organismu po jakékoli fyzické zátěži. Je velice důležitý pro přenos vzruchů, pro mozkovou činnost (tzv. neurotransmiter) a tím i pro produkci růstového hormonu. Jedná se o nejjednodušší z 21 základních (proteinogenních, kódovaných) aminokyselin. Většina proteinů obsahuje pouze malé množství glycinu.
Taurin je neesenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit samo z aminokyselin methioninu a cysteinu za asistence vitamínu B6. Je základním stavebním kamenem mnoha druhů bílkovin. Je nezbytný při trávení tuků a vstřebávání vzniklých mastných kyselin a vitamínů rozpustných v tucích. Z hlediska sportu je taurin velice zajímavý díky své funkci „inzulín mimickeru“ (napodobuje funkci silně anabolického hormonu inzulínu, pod jehož vlivem se do svalových buněk dostává energie a aminokyseliny cirkulující v krvi), takže dochází ke zlepšenému zotavení organismu po těžkém tréninku a nárůstu svalové hmoty a síly. Taurin navíc patří mezi tzv. stimulační látky, takže podporuje činnost nervové soustavy a zlepšuje tak psychickou a fyzickou výkonnost.

Doporučené dávkování Nitro Tech Performance: Rozmixujte 1 dávku (1 odměrku = 36 g) Nitro-Techu se 100 - 150 ml vody nebo nízkotučného mléka. Užívejte mezi hlavními jídly a po tréninku.

Nutriční hodnoty
Nitro Tech Performance: 36g (1 dávka - 1 odměrka)
energetická hodnota    588 kJ/140 kcal
bílkoviny    30 g
sacharidy    1 g
cukry    1 g
tuky    1,5 g
nasycené mastné kyseliny    0,5 g
vápník    100 mg
sodík    160 mg
Super Amino Strenght Matrix
kreatin monohydrát    3 g
L-alanin (jako L-alanin, syrovátkový proteinový izolát a koncentrát)    2 g
glycin (jako glycin, syrovátkový proteinový izolát a koncentrát)    1 g
taurin    1 g
Enzyplex    0 g
papain    50 mg
amyláza    50 mg

Složení
Nitro Tech Performance:Syrovátkový proteinový izolát (syrovátkový proteinový izolát, hydrolyzovaný proteinový izolát), proteinový a aminokyselinový matrix (syrovátkový proteinový koncentrát - ultrafiltrát, L-valin, L-leucin, L-isoleucin, L-glutamin), přírodní a přírodně identická barviva, sůl, celulóza, xantanová guma, karagenan, sójový lecitin, acesulfam K, sukralóza.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook