Brutal MuscleON protein + HMB 100cps

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Výhodné spojení proteinu Brutal Muscle on s argininovým přípravkem NO-2AE pro maximální přírůstky svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 690 Kč
Cena: 1 447 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Přípravek HMB Protamin 100cps nyní jako dárek k proteinu Muscle On.

100% Whey Brutal MuscleON protein je výživový doplněk v kategorii prémium, jeho obsah proteinu se skládá čistě ze syrovátkových bílkovin. Brutal Muscle ON nabízí dokonalé řešení v plném rozsahu, tvrdě trénujícím sportovcům, pro které jsou rychle vstřebatelnéaminokyselié nepostradatelné pro úspěšný tréninkový program. Brutal MuscleON protein se stane základním stavebním kamenem Vašeho vyrýsovaného svalstva.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook