X-pand NEW, 84tbl. vyprodáno

X-pand NEW, 84tbl. vyprodáno

Výrobce: Dymatize

Přečíst komentáře | Přidat komentář

NOVÝ Xpand Dymatize v menším balení pro efektivní trénink a svalové objemy. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 590 Kč
Cena: 353 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


NOVÝ Xpand™ Oxide reaktor od Dymatize, výsledek posledních vědeckých výzkumů s A-AKG and Tri-Creatine Malate pro ještě brutálnější nárůst čisté svalové hmoty.
NOVÝ Xpand díky systému TIME RELEASE TECHNOLOGY zajišťuje absolutní napumpování po celých 24 hodin. NOVÝ X-pand patentovanou směs účinných látek vyzkoušeli v tréninku i profesionální kulturisti v USA. Výsledkem byla masivní čistá svalová hmota. X-pand™ způsobuje nárůst oxidu dusného a tím zadržování dusíku ve svalové tkáni, ale především jeho hemodilatační (zvětšení objemu krevního řečiště) účinek dovoluje většímu množství větších červených krvinek proniknout do buněk svalů, a tak působí jako dopravní prostředek aminokyselinám, glukóze a kreatinu. Jedná se o efektivní metodu přenosu kreatinu či dalších anabolických látek bez uvolnění inzulinu.

Balení NOVÝ X-pand: 84 tablet
Doporučené dávkování NOVÝ X-pand: užijte 4 tablety 1 hodinu před tréninkem a 4 tablety 40 min po tréninku, zapijte dostatečným množstvím vody, u borců do 80-ti kg tělesné hmotnosti doporučujeme dávku NOVÝ X-pand snížit o polovinu.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook