NITRO 120cps

NITRO 120cps NITRO 120cps

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

NITRO od XXtreme Nutrition pro maximální zásobení Vašich svalů živinami pro maximální výkony a přírůstky síly a hmoty. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 850 Kč
Cena: 709 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

NITRO od XXtreme Nutrition je Nitrix Oxide reaktor pro rozšíření cévního systému pro maximální zásobení pracujících svalů: protože čím vyšší průtok krve, tím více živin a kyslíku. S Nitro turbo Nitric-oxide systém napumpujte Vaše svaly do ohromných objemů a dovolte jim, aby byly ještě větší, ještě tvrdší a ještě mohutnější.

NITRO od XXtreme Nutrition stimuluje produkci oxidu dusnatého (NO), který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. Díky tomu dochází ke zvýšenému průtoku krve, což ve výsledku významně zlepšuje transport živin do buněk, zásobení svalu kyslíkem a odvod metabolických zplodin. Svaly mají větší sílu a schopnost rychleji regenerovat. NITRO od XXtreme Nutrition tedy účinně pomáhá k regeneraci svalů a jejich následnému růstu.

Přípravek Nitro je odborně vyvinut a jeho složení je obohaceno také o L-Citruline Malát, který dodává Vašemu tělu výdrž, co Vám umožní trénovat déle, s větší intenzitou a menším pocitem únavy. Dlouhodobá precizní spolupráce s vrcholovými naturálními kulturisty dala vzniknout tomuto špičkovému produktu. Právě naturální kulturisté, jejichž oporou jsou výhradně povolené suplementy, potřebovali doplněk, který by maximálně, avšak legálně, podpořil růst jejich čisté svalové hmoty. Bez tuku, bez zavodnění, bez vedlejších účinků. Pouze čistou svalovou hmotu.

 

Výsledek je více než 100%
NITRO od XXtreme Nutrition nejen že pomáhá budovat kvalitní čistou svalovou hmotu bez tuku, bez zavodnění, bez vedlejších účinků. NITRO od XXtreme Nutrition je doplněk, který funguje maximálně, a  zároveň legálně:

-          zvyšuje objem svalové hmoty

-          zvyšuje napumpovanost svalu

-          zlepšuje produkci růstového hormonu

-          zlepšuje regeneraci organismu po fyzické zátěži

-          zlepšuje průtok krve svalovou hmotou

-          zlepšuje syntézu svalových bílkovin

-          snižuje únavu a prodlužuje délku výkonu

-          podílí se na snížení obsahu tělesného tuku

Je-li Vaším cílem čistá svalová hmota a mohutné napumpované svaly, pak jste na správné cestě. Žádné steroidy, žádné zakázané látky, pouze NITRO.

Složení  NITRO: Alfa-ketoglutarát, L-Citruline, želatina

Doporučené dávkování  NITRO:
- 2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti)
- 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti)

První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

Upozornění:
Konzultujte použití s lékařem, pokud máte vážné srdeční problémy, problémy se štítnou žlázou, pokud jste diabetici, máte vysoký tlak, nebo psychické potíže.

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook