Nitric Oxid Amix 360cps

Nitric Oxid Amix 360cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kapsle Nitric Oxid Amix pro stimulaci NO hladiny se základní argininovou složkou. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 948 Kč
Cena: 806 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Nitric Oxid Amix stimuluje produkci oxidu dusnatého (NO), je to molekula patřící k prokrvení a napumpování celého svalstva. Díky Nitric Oxid Amix dochází ke zvýšenému průtoku krve, což ve výsledku významně zlepšuje transport živin do buněk, zásobení svalu kyslíkem a odvod metabolických zplodin.  Svaly mají větší sílu a schopnost rychleji regenerovat, co pozitivně ovlivňuje svalový růst.
 

Složení Nitric Oxid Amix: Arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku Nitric Oxid Amix:
Energetická hodnota1707 kJ
Bílkoviny - proteiny97.3 g
Sacharidy - uhlohydráty0.5 g
Tuky1.2 g
 
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli Nitric Oxid Amix:
Arginin alfa-ketoglutarát750 mg


Dávkování Nitric Oxid Amix: Základní denní dávka Nitric Oxide jsou 4 kapsle, rozdělené 2x denně mezi jídly nebo před a po tréniku.  Upozornění! Nevhodné pro děti a mládež, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a pro osoby s respiračním onemocněním (např. astma), s onemocněním srdce, cév, jater, ledvin. Nedoporučuje se užívat lidem s onemocněním krevního tlaku a cukrovky.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook