Maltox Maltodextrin 1500g Sáček

Maltox Maltodextrin 1500g Sáček

Výrobce: Extrifit

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Komplex složených cukrů Maltox Maltodextrin o dextrozovém ekvivalentu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 176 Kč
Cena: 167 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Poznámka: nově baleno v sáčku!

Maltox Maltodextrin specifický zdroj sacharidů pro vytvoření zdrojů energie před fyzickou aktivitou, napomáhá obnovit energetické zdroje a rezervy po fyzické aktivitě, oddaluje vznik únavy při výkonu. Komplex složených cukrů Maltox Maltodextrin o dextrozovém ekvivalentu získaný z obilí. Maltox Maltodextrin je vyroben z pšeničného škrobu částečnou enzymatickou hydrolýzou. Maltodextrin obsahuje převážně složené sacharidy s nízkým zastoupením jednoduchých cukrů. Maltodextrin se postupně štěpí v našem střevě na jednotlivé molekuly glukózy. Ty se pak plynule vstřebávají a zajišťují stabilní zvýšení hladiny krevního cukru (glykémie).

Maltodextrin je vhodný pro sportovce nebo osoby fyzicky namáhané. Dodává energii a je vhodný jak pro silové, tak pro rychlostní i vytrvalostní sporty. Jeho použití je vhodné ihned po ukončení fyzické zátěže. Maltox Maltodextrin neobsahuje lepek a je tedy vhodný i pro osoby používající bezlepkovou dietu.

Maltox:

  • zvýšení energetických rezerv svalového výkonu (energetický efekt)
  • oddálení vzniku únavy při fyzické aktivitě
  • regeneraci energetických zdrojů

Dávkování Maltox: dospělí a děti od 3 let 1 lžička (2,5 g) několikrát, dle potřeby za den, jednorázová dávka  max než 20 lžiček (50 g), je možné vmíchat do vody, do nápojů, mléčných koktejlů

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook