Night Effective Protein 90% 2kg

Night Effective Protein 90% 2kgNight Effective Protein 90% 2kg

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Speciální noční protein Night Effective pro postupné uvolňování bílkovin do těla i během spánku. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 779 Kč
Cena: 1 399 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
1399 Kč  Ks

Nové balení 2Kg

Upozornění: Vážení zákazníci, produkt prochází změnou názvu, 2000g balení Vám již dorazí s novou etiketou CFM Long Effective Proteins. Jedná se o naprosto stejný produkt, pouze je změněný název. Děkujeme za pochopení.

Night Effective Proteins - speciální postupně se uvolňující proteinový komplex. Super vstřebatelná a postupně, během spánku pracující proteinová směs.


Novinka, Night Effective Proteins, je speciálně vytvořená kompozice pomalu se uvolňujících a postupně pracujících proteinů, zvláště během spánku. Směs vysoce kvalitních, super vstřebatelných proteinů - kaseinátů a Iontovou výměnou vyrobeného syrovátkového proteinového isolátu nejčistšího proteinu na světě. Unikátní výrobní proces iontové výměny Vám přináší nejvyšší čistotu, využitelnost, kvalitu a nejvyšší možný obsah proteinu v sušině - 98 % a hodnotné primární frakce: beta globulin, alfa globulin, serum albumin, immunoglobulin, glycomacropeptid, lactoferin, lactoperoxidase, protease peptone.

Noční protein je obohacen o synergickou minerální směs ZMA, která obohacuje krevní plasmu minerály hořčíku a zinku. Napomáhá lepšímu spánku, rychlejší rekonvalescenci a uvolňuje napnuté svaly.

Složení:
Kaseinát vápenatý, EGG albumin, Ion-Exchange whey protein isolate, L-Glutamin, směs SRH (L-Arginin, L-Ornithin, L-Lysin, Glycin, L-Leucin, L-Tryptofan) guma guar a xanthan, ZMA (Zinek, Magnesium, Vitamin B6) laktát hořečnatý, fosforečnan draselný, chlorid sodný, přírodní a přírodně identické aroma, barvivo, aspartame a acesulfam K.


Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1530 kJ
Bílkoviny - proteiny 90 g
Tuky < 0.2 g

 

Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Sodík < 0.5 mg

 

Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
L-Arginin 1500 mg
L-Glutamin 5000 mg
L-Glycin 1000 mg
L-Leucin 500 mg
L-Lysin 1000 mg
L-Ornithin 750 mg
L-Tryptofan 250 mg

 

Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
ZMA 200 mgDávkování:
Ion-Exchange Whey Protein isolate vezměte 1x denně v množství 50g (2 odměrky) zředěného v 200ml čisté vody nebo nízkotučném mléce asi 30min před spaním.

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook