Nebbia Supplex Legíny laser 211

Nebbia Supplex Legíny laser 211Nebbia Supplex Legíny laser 211

Výrobce: NEBBIA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 319 Kč
Cena: 1 187 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Funkční přiléhavý materiál Nebbia Supplex Legíny laser 211 navržen nejen na tréninky v posilky, ale i crossfit, běhání a vše, co miluješ. Střih je speciálně vytvořený s použitím FIT-PRO technologie pro ještě kvalitnější a tvrdší trénink. Na obou stranách je velká výrazná dvoubarevná potisk, díky které se staneš nepřehlédnutelná! Nezapomeň legíny sladit s mini tílkem Supplex 807.

Nové Nebbia Supplex Legíny laser 211 Supplex Material: 82% polyamid 18% elastan

VZHLEDEM K VYSOKÉ POPTÁVCE SKLADOVÉ ZÁSOBY NEMUSÍ BÝT AKTUÁLNÍ, V TĚCHTO PŘÍPADECH VÁS BUDEME TELEFONICKY KONTAKTOVAT 

Co je kouzlem FIT-PRO Technology?

Tento nový styl šití a použití nových typů materiálů zaručí zákazníkovi naší značky, že produkty budou dokonale splňovat jeho vysoké nároky na použitelnost při pravidelném hardcore tréninku! To díky pevnějším švům a zároveň použitím pružnějšího materiálu. Základem je použití velkého množství nití z ještě pevnějšího a lehčího materiálu, jak byly používány dosud. Produkt tedy díky pružnosti materiálu nádherně zvýrazní linie Vašeho dokonalého těla a pevnost spojů materiálu zároveň zaručuje jeho trvanlivost.
FIT-PRO technology obsahuje kromě materiálů i specifické pracovní postupy šití jednotlivých produktů, na základě jejich přesnějšího určení (například zda jde o legíny nebo tričko), tak, aby trvanlivost produktu byla co nejdelší a zároveň se naši zákazníci cítili v našich produktech jako v bavlnce . Pro naši společnost není nic důležitějšího, než zákaznická spokojenost s produkty naší značky.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:TOPlist
Facebook