N-Acetyl L-glutamin – NAG 240cps

N-Acetyl L-glutamin – NAG 240cps

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nová extra vstřebatelná forma Glutaminu N-Acetyl L-glutamin – NAG, nový přínos pro všechny sportovce. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 450 Kč
Cena: 1 432 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

N-Acetyl L-glutamin – NAG představuje novou formu glutaminu pro účinnou ochranu a regeneraci organismu nejenom při tělesné zátěži.
N-Acetyl L-glutamin (neboli NAG) od XXtreme Nutrition je speciální forma L-glutaminu. NAG je rychleji vstřebává mnohem stabilnější ve vodě a je metabolicky dostupnější při zajišťování glutaminových efektů než běžný Glutamin nebo Glutaminové peptidy. Glutamin je nejvíce zastoupená aminokyselina v kosterním svalstvu také dominantní roli při zvyšování objemu svalových buněk, ukládání glykogenu a produkci růstového hormonu zatímco současně podporuje funkce vlastního imunitního systému. NAG je extrémně mnohostranná sloučenina s přemírou výzkumů, které zaručují použití u atletů. Optimální dávka je okolo 1-5 gramů denně užívané nalačno.
Nová forma NAG Acetylace Glutaminu je proces, jehož smyslem je pomoci glutaminu překonat biologické bariéry na cestě ke svalové tkáni.

• Zvyšuje objem svalových buněk
• Zvyšuje přirozenou tvorbu růstového hormonu
• Zvyšuje ukládání glykogenu (okamžitého energetického zdroje)
• Prodlužuje svalové napumpování
• Výrazně snižuje čas regenerace
• Minimalizuje katabolizmus (rozpad svalové hmoty)
• Snižuje hladinu kyseliny mléčné
• Zlepšuje kognitivní funkce
• Stabilizuje imunitní systém

Složení:
NAG (N-Acetyl L-Glutamin) 750mg v 1 kapsli, želatinová tobolka

Doporučené dávkování N-Acetyl L-glutamin – NAG:
2x denně (nejlépe ráno a ihned po tréninku) užijte nalačno 3 kapsle N-Acetyl L-Glutaminu. Zapijte sklenicí vody. Pokud nemáte v daný den trénink, užijte druhou dávku před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook