Myco Green 120cps

Myco Green 120cps VyprodánoMyco Green 120cps VyprodánoMyco Green 120cps Vyprodáno

Výrobce: Millenium

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Chraňte své tělo před působením škodlivých látek a toxinů díky přírodním antioxidantům Myco Green. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 590 Kč
Cena: 396 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Výprodej EXP 7/11

V dnešní době jsme všichni vystaveni stresu a působení prostředí plného toxických látek a zplodin. Ty, společně s volnými radikály, které vznikají při tréninku, omezují naši schopnost podávat maximální výkony a řádně se regenerovat. Kyselina mléčná a amoniak se hromadí ve svalových buňkách, vytváří kyselé prostředí, které ještě více oslabuje buněčnou membránu. To často vede k odumření buňky, acidóze, únavě imunitního systému a zpomalení procesu regenerace.

Myco Green - silná a účinná směs výtažků ze zelených rostlin, léčivých složek z hub, glykonutrientů, phytonutrientů, mořských rostlin a potravinových antioxidantů. Myco Green významně podporuje boj proti fyzické únavě, udržování řádného pH, integritu buněk, funkčnost a stabilitu imunitního systému, činnost nadledviny a regeneraci organizmu. Pomáhá zahánět příznaky nemocí a přetrénování. Obsahuje rovněž prebiotika, trávicí enzymy a MSM (dimethylsulfon), které přispívají k detoxifikaci buněk a jejich lepší propustnosti, což ovlivňuje správné trávení, vstřebávání a využívání živin.

MycoGreen:

- čistí a regeneruje organismus
- likviduje kyselinu mléčnou
- udržuje správné pH
- podporuje imunitní systém
- umožňuje detoxifikaci buněk
- zbavuje příznaků acidózy
- pomáhá předcházet negativním dopadům přetrénování


Dávkování MycoGreen: 3 kapsle 1-4 krát denně s jídlem a po tréninku

K dostání v praktických kapslích, které se snadno polykají a voní mátou. Osvěží nejen dech, působí rovněž na celkové snížení tělesného pachu.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook