Muscletech Nitro-tech+ Isolate Gold 4 lbs

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Představujeme NITRO-TECH WHEY + ISOLATE GOLD - směs syrovátkových peptidů a izolátu, která je mikrofiltrována, aby došlo k odstranění co největšího množství sacharidů, tuků a laktózy, přičemž je kladen důraz na zachovávní vyšší obsahu BCAA, aminokyselin a Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 999 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Muscletech přední značkou proteinů, postavena na základě lidského výzkumu a nejmodernější vědy, získala důvěru nespočetných zákazníků po celém světě. Nyní vědci týmu Team MuscleTech hrdě  představují nový vzorec založený zcela na rychle vstřebatelných syrovátkových peptidech a vysoce čistých syrovátkových izolátech. Představujeme NITRO-TECH WHEY + ISOLATE GOLD - směs syrovátkových peptidů a izolátu, která je mikrofiltrována, aby došlo k odstranění co největšího množství sacharidů, tuků a laktózy, přičemž je kladen důraz na zachovávní vyšší obsahu BCAA, aminokyselin a glutaminu!

Dávkování: 1-2x denně, první ráno na lačno a druhou 30-45 minpo tréninku, 1 odměrku rozmíchejte ve 2-3 dcl mléka nebo vody

Složení: Premium Protein Blend (Whey Peptides, Whey Protein Isolate, Whey Protein Isolate 97%), Natural And Artificial Flavor, Salt, Soy or Sunflower Lecithin, Cookie Crumbs (Rice Flour, Sugar, Cocoa [Processed with Alkali], Tapioca Starch, Palm Oil, Corn Starch, Natural Flavors, Salt, Sodium Bicarbonate, Soy Lecithin), Gum Blend (Cellulose Gum, Xanthan Gum, Carrageenan), Sucralose, Acesulfame-Potassium.

Upozornění pro alergiky: obsahuje sóju a mléko. Zpracováno na lince, kde jsou zpracovávány vejce, mouka, oříšky.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada stravy. Ukládejte v suchu. Minimální trvanlivost: uvedena na obale. Neobsahuje alergeny.

 Průměrné nutriční hodnoty
 34g
 Calories
 30
 Calories from Fat 20
 Total Fat
 2g
 Saturated Fat
 1g
 Cholesterol
 70mg
 Total Carbohydrate 2g
 Sugars
 2g
 Protein 25g
 Calcium 120mg
 Iron
 .46mg
 Sodium   
 150mg

 

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook