Trib 750 Bulgarian 90cps

Výrobce: 4EverFit

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Podpora anabolických procesů v organismu díky zvýšení přirozené hladiny testosteronu výtažkem tribulusu Trib 750 Bulgarian. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 850 Kč
Cena: 364 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Trib 750 Bulgarian tribulus má široké využití především v silových sportech jako je kulturistika, vzpírání, powerlifting apod. Suplementací Trib 750 Bulgarian  byla klinicky prokázána aktivizace metabolismu a zvýšení hladiny hormonu testosteronu. V důsledku toho zvýšení proteosyntézy a nárůst svalové hmoty. Nárůst tělesného výkonu, silového i aerobního, rychlejší tělesná a psychická regenerace a zlepšení funkce imunitního systému. Jsou prokázány účinky nejen na nárůst svalové hmoty, ale také na zvyšování sexuálních funkcí, libida (chuti na sex). Rovněž tak je originální Trib 750 Bulgarian  „bulhar“ úspěšně používán sportovci, tento kvalitní tribulus terrestris dokáže zvednout (normalizovat) přirozenou produkci testosteronu v testes. Klinické testy neprokázaly žádnou měřitelnou toxicitu ani vedlejší nežádoucí účinky, a to ani při podání vysokých dávek. Originální bulharský tribulus terrestris s obsahem saponinů pronikl pro své účinky i do profesionálního sportu jako bezpečný „povolený“ doping.

Doporučené dávkování Trib 750 Bulgarian : 1 - 4 cps denně s jídlem, denní dávku rozdělte do 2 části; budete-li užívat např. 2 kapsle, dávkujte ve 2 různé denní doby po jedné tabletě; maximální (!) množství pro jednu dávku jsou 2 kapsle (doporučená je však jen 1 kapsle).

Obsah v 1 kapsli Trib 750 Bulgarian: Tribulus 45% Bulgarian (Tribulus TerrestrisL.) ........ 500mg Avena Sativa Extract 4:1 ......... 250 mg *

Ostatní ingredience: Gelatin, Cellulose, Di-Calcium Phosphate, Magnesium Stearate

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook