MMM Max Muscle Mass pack 3,9kg (0,8+2+1,1kg)

MMM Max Muscle Mass pack 3,9kg (0,8+2+1,1kg) doprodáno

Výrobce: Promil

Přečíst komentáře | Přidat komentář

MMM Max Muscle Mass pack je balíček přípravků pro svalový rozvoj. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 853 Kč
Cena: 1 508 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


MMM Max Muscle Mass pack 3,9kg (0,8+2+1,1kg) představuje ideální trojkombinaci přípravků GAINER 15 /0,8kg/, WHEY PROTEIN 65 /2kg/ a  NIGHT PROTEIN 70 /1,1kg/ vhodné pro regeneraci a na nabrání svalové hmoty a síly. Tyto přípravky jsou nutričně připraveny speciálně pro sportovce, jak kondiční, tak i sportovních kulturistů či silových sportovců.  Tyto proteinové a sacharidové přípravky MMM Max Muscle Mass pack jsou součástí stravovacího režimu i celé řady jiných sportovních odvětví. Všechny tři přípravky se vhodně doplňují.

GAINER 15 je svým charakterem sacharidový přípravek s obsahem 17% vysoce kvalitních syrovátkových bílkovin, je doslova nabit 75% sacharidů toho nejširšího spektra.  GAINER 15 je přípravek k doplnění energetických zdrojů svalové buňky. G 15 dávkujte 2 odměrky (50 gramů) bezprostředně po tréninku

WHEY PROTEIN 65 patří mezi vůbec nejoblíbenější proteinové koncentráty se svými 68% syrovátkového proteinového koncentrátu (WPC), který se vyznačuje vysokým podílem větvených aminokyselin (BCAA) s velmi rychle dostupné pro zatěžované svaly jako „stavební materiál“ pro tvorbu svalové hmoty. Dávkujte WP 65: jako dopolední a odpolední svačinu po 2 odměrkách (dvakrát 40 gramů).

Postupem noci se snižuje hladina aminokyselin v krvi, anabolické procesy postupně slábnou a náš největší protivník svalového růstu, katabolické procesy, začínají stále více převažovat. Tuto krajně nepříznivou situaci ovšem dokážeme zvládnout s NIGHT PROTEIN 70, který kromě WPC obsahuje bílkovinu kasein, ta se v dlouhé noční pauze pomalu tráví a vstřebává a tím udržuje stabilní hladinu aminokyselin v krvi po celou noc. Dávkujte NP 70 každý den 2 odměrky (40 gramů) před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook