Mex Pure Glutamine 454g

Mex Pure Glutamine 454g

Výrobce: Mex Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Čistý glutaminový přípravek Mex Pure Glutamine 454g s přídavkem vitaminu B6 pro lepší vstřebatelnost a využití, podpora regenerace. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 599 Kč
Cena: 539 Kč

 Ks

Mex Pure Glutamine 454g glutaminový přípravek pro pokročilé sportove a nadšence aktivní rekreace. Obsahuje čistý glutamin s Vitaminem B6. Je vhodná pro nízkokalorickou dietu a pečuje o normální funkci imunitního systému.

Mex Pure Glutamine 454g je univerzální řešení pro doplňování L-glutaminu. Je určen nejen pro aktivní sportovce usilující o nárůst svalové hmoty.

Doporučené dávkování Mex Pure Glutamine: Berte 2-3 dávky denně. 1 dávka je cca 5g (1 vrchovatá odměrka). Smíchejte 1 dávku s cca 150 ml vody a vypijte. Např.: V tréninkových dnech berte 1 dávku ráno, 30-45 minut před tréninkem a bezprostředně po tréninku. V netréninkových dnech berte 1 dávku ráno před snídaní, mezi jídly a večer.

Složení Mex Pure Glutamine v dávce: L-glutamin 5g, pyridoxin hydrochlorid (B6) 0,5mg (39% Dop. denní dávky)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook