MeX Nutrition BCAA 9K 180 tablet

MeX Nutrition BCAA 9K 180 tablet

Výrobce: Mex Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Tabletové BCAA 9K Mex nutrition s extra poměrem Leucinu a přidáním potřebných vitamínů skupiny B. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 499 Kč
Cena: 399 Kč

 Ks

Unikátní anabolický poměr MeX Nutrition BCAA 9K esenciálních aminokyselin BCAA 8:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) pro maximální a dlouhodobý svalový růst. Konečně se vám do rukou dostávají BCAA v koncentraci a v poměru, který není ničím limitován! Dopřejte svým svalům dlouhodobou zásobu anabolických prostředků, jenž podpoří váš cíl.
Čím intenzivnějšímu tréninku se věnujete, tím více je ve svalové tkáni využívána esenciální aminokyselina L-Leucin! Svalová tkáň ji upřednostňuje ve větší míře než další dvě aminokyseliny z řady BCAA. U intenzivního hardcore silového tréninku je využitelnost L-Leucinu dokonce až 4x větší! Aby byla maximálně podpořena využitelnost esenciálních aminokyselin je však potřeba je podávat společně, a to ve specificky významném poměru! Poměr 8:1:1 vám přinese právě to, co od vašeho tréninku čekáte - tvrdší a pevnější svaly.
Ukazuje se, že suplementace BCAA má vliv na únavu. Tento efekt BCAA na organismus nastává díky tomu, že tryptofan a BCAA mají stejný přenosový systém, který umožňuje jejich transport z krve do mozku. Tryptofan je klíčový při tvorbě hormonu serotoninu, který způsobuje únavu. Díky zvýšené suplementaci BCAA dochází ke snížení transportu tryptofanu do mozku, což v konečném důsledku znamená oddálení nástupu pocitu únavy.
Suplementace BCAA před a po výkonu je vhodná jako jeden ze základních doplňků stravy pro všechny druhy pohybové aktivity.


MeX Nutrition BCAA 9K  určen pro:
-Kvalitní a rychlou regeneraci
-Podporu nárůstu svalové hmoty
-Zlepšení svalového výkonu
-Ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
-Ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy
-Oddálení nástupu pocitu únavy

Nutriční informace MeX Nutrition BCAA 9K :
Složení jedné dávky (3tab.)
Vitamin B6    0,7 mg
Vitamin B12    1 mcg
L-Leucin; L-Isoleucin; L-Valin ;L-glycin; L-alanin    4,5g

Ostatní složky:
kyselina stearová, mikrokrystalická celulóza

Doporučené dávkování MeX Nutrition BCAA 9K : Berte 3 tablety 2 krát denně na prázdný žaludek nebo před či po tréninku.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook