Metabolic Optimal ANABOLIC ISO GAINER 3000 3170 g

Metabolic Optimal ANABOLIC ISO GAINER 3000 3170 g

Výrobce: Metabolic Optimal

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Chutný sachriďák Metabolic Optimal ANABOLIC ISO GAINER 3000 pro dostatek energie ze sacharidů s podílem bílkovin pro regeneraci stavbu hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 690 Kč
Cena: 519 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Komplexní sacharidově-proteinový nápoj Metabolic Optimal ANABOLIC ISO GAINER 3000 obsahující všechny nutriety: aminokyseliny, proteinové frakce a unikátní směs komplexních sacharidů, které napomáhají svalovému rozvoji. Metabolic Optimal ANABOLIC ISO GAINER 3000 je koncipován pro jedince, kteří chtějí především nabírat svalovou hmotu.
Skvělý pro aktivní jedince, kteří vyžadují speciální stravu; v každé dávce velký obsah syrovátkového proteinového izolátu skvělý poměr proteinů a sacharidů Vysoká koncentrace glutaminu (3000 mg v jedné dávce) zajišťuje zvýšenou vstřebatelnost, antikatabolický efekt a podpoří nárůst svalové hmoty.
Anabolic Iso Gainer 3000 pomůže organismu lépe hospodařit a využít výživové látky před, během nebo po intenzivním posilovacím tréninku. Díky jeho působení nastartujete anabolické a antikatabolické pochody.


Dávkování Metabolic Optimal ANABOLIC ISO GAINER 3000: smíchejte 6 odměrek (140 g) se 450 ml vody
Nutriční hodnoty v dávce 140g: energetická hodnota 2180 kJ/513 kcal bílkoviny 25,5 g sacharidy 100 g tuky 1,75 g kreatin monohydrát 3000 mg, L-glutamin 3000 mg.
Složení Metabolic Optimal ANABOLIC ISO GAINER 3000: L- mikrofiltrovaný syrovátkový izolát, syrovátkový koncentrát, syrovátkový prášek, maltodextrin, glukóza, dextróza, fruktóza, mléčný prášek, kreatin monohydrát, L-glutamin, zahušťovadla: guarová guma, celulózová guma, přírodní a přírodně identické aroma, barviva, Sladidla: aspartam, sacharin

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook