Mega Pro 100% Pure Whey Maxx Protein 2270 g

Mega Pro 100% Pure Whey Maxx 2270 g

Výrobce: MEGA PRO

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kvalitní zdroj bílkovin Mega Pro 100% Pure Whey Maxx z čistého 100% filtrátu syrovátky pro ochranu a budování svalové hmoty Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 490 Kč
Cena: 799 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Zdroj syrovátkové bílkoviny vyznačující se několika pozitivními efekty účinku (vysokou kvalitou, čistotou, vstřebatelností). Proteinový přípravek obsahuje 77% kvalitních bílkovin ve formě (WPI – Whey Protein Isolate a WPC - Whey Protein Concentrate). Vyznačuje se kvalitní technologií výroby pod názvem CFM (CrosFlowMicrofiltration), kdy jsou zachovány všechny důležité frakce bílkoviny, obsah komplexního a vysokého zdroje esenciálních a neesenciálních aminokyselin, které zajišťují maximální podporu stavby a ochrany svalové tkáně. Neobsahuje Aspartam.
Mega Pro 100% Pure Whey Maxx instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby – mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Obrovským benefitem je zachování všech bílkovinných frakcí (podívejte se na složení).
V syrovátkovém proteinu 100 % Pure Whey Maxx jsou zastoupeny všechny esenciální aminokyseliny. Zároveň je nejbohatším zdrojem aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Tyto aminokyseliny mají svůj nezastupitelný význam zejména pro aktivní sportovce. Bílkoviny, které ochraňují svalovou hmotu před poškozením ze zvýšené námahy a tím snižují dobu regenerace, jsou tvořeny právě aminokyselinami.
Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.

Nutriční informace Mega Pro 100% Pure Whey Maxx:    ve 30    g    Ve 100g
Energetická hodnota:    479kJ/114kcal    1616kJ/382kcal
Bílkoviny    23g    77g
Sacharidy    2,5g    6,6g
Tuky    1,0g    3,3g
Vláknina    0,3g    1g


Složení Mega Pro 100% Pure Whey Maxx:syrovátkový proteinový izolát – WPI, syrovátkový proteinový koncentrát – WPC, hydrolyzát kolagenu, aroma a přírodní barviva, náhradní sladidla: sukraloza, Acesulfam K E950

Doporučené dávkování Mega Pro 100% Pure Whey Maxx: Rozmíchejte 30g (1dávka) ve 250 ml vody, dle požadovaného příjmu bílkovin užívejte 2 - 3dávky denně. V tréninkové dny 1 dávku cca do 45 minut po tréninku a 2 dávku v průběhu dne mezi jídly.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook