Mega lecitin 1200 B1 B2 B6 selen 100kps.

Mega lecitin 1200 B1 B2 B6 selen 100kps.

Výrobce: Carne Labs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Lecitinový doplněk pro podporu metabolismu Mega lecitin 1200 Carne Labs. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 249 Kč
Cena: 233 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Nejkomplexnější lecitinový přípravek na trhu: Mega lecitin 1200. Působí antioxidačně, snižují hladinu cholesterolu, podporují regenerační pochody po zátěži. Výrobek ochraňuje jaterní tkáň, zlepšuje paměť, výrazně působí na regeneraci organismu a redukci tuku. Vitamín E v přírodní formě je silná antioxidační látka, používá se jako prevence u svalových dystrofií, anémií a pro reprodukční funkci. B1 je prospěšný srdci a při nervových poruchách. B2 má kladný účinnek na kůži, sliznice růst vlasů.B6 je nutný pro správný metabolizmus bílkovin. Selen je součástí některých enzymových systémů, které se podílí na eliminaci volných kyslíkových radikálů a synergicky působí s vitamínem E. Lecitin je nezbytnou součástí životně důležitých orgánů: srdce, mozku, jater a ledvin.

Při pravidelném užívání Mega lecitin 1200 se tuky rychleji přeměňují v energii a usazený tuk začne mizet. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a působí proti arteroskleróze. Je nutný pro přenos nervových vzruchů. Zlepšuje vstřebávání vitaminů A, D, E. Brání ukládání tuků do cévní stěny. Blahodárně působí při léčení lupenky, ekzémů a kožních zánětů. Lecitin zvláště dobře působí na starší lidi. Doplňování lecitinu, který dodává cholin, a tím zvyšuje hladinu acetylcholinu, zlepšuje stav pacientů s neurologickými poruchami, jako je například Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba či presenilní demence. Lecitin lze doporučit i studentům před zkouškami k posílení paměti a efektivního studia. Lecitin má skvělou pověst jako potrava pro mozek.

Dávkování Mega lecitin 1200 Carne Labs: 1 tobolku ráno a večer před jídlem.

Složení 1 kapsle Mega lecitin 1200:
Sojový lecitin 1200mg
Vitamin E natural 5mg
Vitamin B1 1.5mg
Vitamin B2 1.5mg
Vitamin B6 1.5mg
Selen 10ug

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook