ClenButical 100 kps VYPRODÁNO!!

ClenButical  100 kps VYPRODÁNO!!ClenButical  100 kps VYPRODÁNO!!

Výrobce: nutrabolics

Přečíst komentáře | Přidat komentář

výhodná kombinace termogenní stimulační spalovač CLENBUTICAL s tekutým L-Carnitin 35 000. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 890 Kč
Cena: 510 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


VYPRODÁNO!! 

ClenButical je termogenní formule, která využívá nejsilnější, vědecky ověřené lipotropní agenty ke spalování tuků, zvýšení energie a k potlačení pocitu hladu.

Vylepšený termogenní komplex obsažený v ClenButical obsahuje výtažky z bílých fazolí, Citrus Aurantium, Coleus Forskohlii, výtažek ze zeleného čaje, guaranu, chilli papričky a zázvor.

ClenButical útočí na tuky ze všech možných úhlů a vykazuje okamžité výsledky. Ihned po požití započne silnou termogenezi, spalování tuků a prevenci nadměrného metabolismu karbohydrátů, které by se jinak přeměnily v podkožní tuk.

1. ClenButical používá jen ty nejlepší, farmaceuticky ověřené ingredience.
2. ClenButical rychle spaluje tuk.
3. ClenButical vám pomůže rychleji vytvořit čistou svalovou hmotu. Nastartuje váš metabolismus a proto dosáhnete krásně vyrýsovaných svalů mnohem dříve.
4. ClenButical obsahuje extrakt ze zeleného čaje, polyfenoly a guaranu pro zvýšení energie. Posiluje imunitu a zrychluje regeneraci.
5. ClenButical není jenom spalovač tuků – ClenButical je klíčem k vaší celkové fyzické transformaci. Díky němu získáte krásně vyrýsované, sexy tělo, které jste si vždy přáli!


Dávkování ClenButical doporučené výrobcem: 1 dávku si vezměte ráno před snídaní a 1 dávku si vezměte odpoledne s jídlem, vždy zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení ClenButical v 1 kapsli (hmotnost jedné kapsle 1600 mg): Speciální formule……1500 mg*(Coleus Forskoholi...43,75mg, guarana...75mg, extrakt z bílé fazole...100mg, extrakt ze zeleného čaje...50mg, citrus aurantium...50mg, cayenský pepř...25mg, zázvorový prášek...31,3mg)
Další ingredience: želatina, čistá voda, titanium dioxid, FC

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook