Maximum Krea-genic 120cps

Maximum Krea-genic  120cpsMaximum Krea-genic  120cps

Výrobce: WEIDER

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Vylepšená formule Maximum Krea-genic 120cps kreatin monohydrátu se zvýšenou absorpční schopností a znásobeným účinkem. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 045 Kč
Cena: 836 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Maximum Krea-genic je specializovaná formule klasického kreatin monohydrátu v stabilizované a dobře vstřebatelné formě. Nová generace kreatinu Maximum Krea-genic  s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule Maximum Krea-genic (maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň. Krea-genic funguje na bázi maximální stability kreatinu ve vašem organismu. Tato formule Maximum Krea-genic nejenže zajišťuje maximální využití kreatinu, ale i ochraňuje váš organismus před nežádoucí příměsí kreatininem!

Dávkování Maximum Krea-genic : 4 kapsle za den - 30 minut před tréninkem. Zapijte větším množstvím vody. Doporučujeme užívat denně po dobu 6 týdnů, poté 2-4 týdny dát pauzu.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook