Mass Gainer Elite 3,5kg vyprodáno!

Mass Gainer Elite 3,5kg vyprodáno!Mass Gainer Elite 3,5kg vyprodáno!

Výrobce: SunGold Nutrients

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Mass Gainer Elite 3,5kg je ideální pro uspokojení hladu Vašich svalů po náročném tréninku a doplnění energetických zásob a sil pro neustálý pokrok v budování svalové hmoty a síly. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 990 Kč
Cena: 613 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


 

Vyhlášená formule pro budování hmoty a síly v Mass Gainer Elite obsahuje komplexní sacharidy pro energii organismu a až 27% kvalitních syrovátkových bílkovin s bohatým spektrem aminokyselin, BCAA a Glutaminu.  Ihned po tréninku potěší Mass Gainer Elite nejenom Vaše chuťové buňky, ale hlavně hladové svaly: díky obsahu komplexu sacharidů doplní Mass Gainer Elite glykogenové zásoby a proteiny podpoří regeneraci a výstavbu hmoty.

 

Dávkování Mass Gainer Elite :

 

Rozmíchejte dávku Mass Gainer Elite = 3 odměrky do cca 200ml vody nebo nízkotučného mléka, užívejte 1-2x denně (např.: 1 dávku Mass Gainer Elite hodinu před tréninkem a druhou dávku nejlépe ihned po tréninku).

 

Pro maximalizaci účinku doporučujem ekombinovat s přípravkem:

EXPLOSUN a  s WHEY PROTEIN ISO 80 PLUS

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook