Mass Gainer Elite 3,5kg + Vitamin and Mineral complex 100tbl. vyprodáno

Mass Gainer Elite 3,5kg + Vitamin and Mineral complex 100tbl. vyprodáno

Výrobce: SunGold Nutrients

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Výhodný balíček oblíbených přípravků pro nárůst kvalitní svalové hmoty: Sacharidový přípravek Mass Gainer Elite spolu s Vitamin and Mineral Comlexem. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 440 Kč
Cena: 623 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Mass Gainer Elite + Vitamin and Mineral complex   

 

Mass Gainer Elite je vysoce kvalitní sacharidový přípravek s vysokým obsahem (až 27%) kvalitních syrovátkových bílkovin s bohatým spektrem aminokyselin, BCAA a Glutaminu.  Vhodný zejména po tréninku, kdy Mass Gainer Elite doplní energii, glykogenové zásoby a proteiny do svalů a podpoří tak regeneraci a výstavbu hmoty. 

Výprodej EXP Vitamin a Mineral complex je komplexní multi přípravek s vyváženým poměrem vitamínů a minerálů důležitých pro normální činnost organismu, zvláště vhodné při zvýšené tělesné zátěži.  

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook