Maltodextrin 2500g, MyProtein

Maltodextrin 2500g, MyProtein

Výrobce: MyProtein

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Maltodextrin je polysacharid získaný ze škrobu prostřednictvím částečné hydrolýzy. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 349 Kč
Cena: 259 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Maltodextrin MyProtein je polysacharid získaný ze škrobu prostřednictvím částečné hydrolýzy. Přestože se jedná o složitý sacharid, jeho hodnota glykemického indexu se nachází těsně pod jednoduchými sacharidy jako je např. dextróza.

Výhodou Maltodextrinu je velmi rychlá vstřebatelnost a následné pozvolné uvolňování zbytku Maltodextrinu do krve. Maltodextrinem lze takto elegantně vyřešit dodávání energie ze sacharidového zdroje do organismu.

Použití Maltodextrinu je skutečně široké a podle způsobu aplikace se hodí pro všechny typy sportů jako zdroj sacharidů před fyzickou aktivitou, dále i při déletrvajícím výkonu a v období regenerace po fyzickém výkonu.

Maltodextrin:
  •     široké výužití jak před fyzickou aktivitou, dále i při déletrvajícím výkonu a v období regenerace po fyzickém výkonu.
  •     nezpůsobuje zažívací potíže
  •     pomáhá optimalizovat funkce doplňování svalového glykogenu


Složení: 100% maltodextrin získaný ze škrobu prostřednictvím částečné hydrolýzy.

Dávkování: Pro doplnění svalového glykogenu doporučeno přidat 1 odměrku (cca 35g) do 150 - 250ml vody nebo oblíbeného nápoje běhemn 4 hodin po cvičení.

Nutriční hodnoty:

  100g 50g
 Energetická hodnota
 1700KJ/400kcal 850KJ/200kcal
 Tuky 0g 0g
 Sacharidy 100g 50g
  - z toho cukry
 100g 50g
 Bílkoviny 0g 0g
 Sůl <0,01g

 <0,01g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook