Maltodextrin 1,5kg 4Fitness

Maltodextrin 1,5kg 4Fitness

Výrobce: SNV sport

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Rychlá energie pro svaly a jejich regeneraci - Maltodextrin. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 115 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Maltodextrin: polysacharid s dextrózovým ekvivalentem 15 dokáže výrazně zlepšit a prodloužit výkon sportovce atleta / kulturisty. Je-li Maltodextrin přidán do nápoje, zlepší vstřebatelnost tekutiny a zároveň je dodána energie pro svaly. Maltodextriny zabraňují nechtěnému stavu přepitosti ( těžký žaludek ) z čisté vody. Oproti jiným sacharidům – škrobům je Maltodextrinem možné roztok mnohem více nasytit – osmolarita. Středně dlouhé a dlouhé řetězce Maltodextrinu zabraňují kolísání cukru v krvi sportovce po přijetí Maltodextrinu ( význam pro stabilizaci krevního cukru ). Díky čemuž Maltodextrin zahání malátnost, pocit slabosti a hladu. V době tréninku, kdy to potřebujete, dodá Maltodextrin energii a sílu pro svalovou práci.

Tři základní využití Maltodextrinu DE15:

 • Maltodextrin ve sprinterských disciplínách, posilovna, posilování a růst svalů ( anaerobní aktivity,  kyslíkový dluh, přednostní palivo je krevní cukr a Glykogen).  Maltodextrin zde plní úlohu rychlé obnovy síly, aby bylo možno celý trénink efektivně odcvičit.
 • Maltodextrin při vytrvalostních sportech ( ve sportovních nápojích ). Maltodextrin plní okamžitý i dlouho trvající zdroj energie. Maltodextrin udržuje správné vlastnosti energetického nápoje a drží hladinu krevního cukru ⇒ 1) Maltodextrin zajišťuje sílu, tím že průběžně dodává energii 2) Maltodextrin podporuje využívání energie z tuků. Po výkonu můžeme Maltodextrinem účinněji doplnit vyčerpanou energii.
 • Maltodextrinové svačiny k překlenutí nenadálého pocitu hladu při výpadku jídla. Abyste neupadli do hlaďáku, a aby se nenastartovaly opačné než růstové a regenerační procesy ve svalech, lze Maltodextrin nosit stále při sobě v tubě nebo lékovce. V dietách opět použitelný jako pojistný polysacharid. ( proti zahládnutí, vyrovnává krevní cukr, oddaluje chuť k jídlu, ale vhodnější DE6 )

Profil sacharidů Maltodextrinu:
Glukóza 1% z obsahu
Maltóza 4% z obsahu
Trisacharidy 7% z obsahu
Polysacharidy 88% z obsahu

DE (dextrose equivalent Maltodextrinu) 15 g/100g

Složení: kukuřičný maltodextrin DE 15 

Maltodextrin:    

 •     polysacharid Maltodextrin slouží k rychlé obnově sil – svalové energie – regeneraci
 •     Maltodextrin DE 15 má vyšší GI a středně rychlou vstřebatelnost
 •     střední dextrózový ekvivalent Maltodextrinu vyrovnává krevní cukr = zahání hlad a chuť na jídlo
 •     osmolarita polysacharidu Maltodextrinu dovoluje použít více energie v jedné dávce nápoje
 •     Maltodextrin je přirozeně bezlepkový
 •     osmolarita DE 15 upravuje vlastnosti PTN po-tréninkového nápoje
 •     aglomerované částice Maltodextrinu jsou výtečně rozpustné
 •     Maltodextrin vyhovuje standardům pro dětskou výživu
 •     nabíjení svalů sacharidy (3–4h předem) předzávodní strava – běh, cyklistika..  by měla být 3–5g sacharidů / kg tělesné váhy – tj. porce 200g – 400g

Nutriční hodnoty:

  100g
 Energetická hodnota
 1620KJ/381kcal
 Tuky 0g
 Sacharidy 99,0g
 Bílkoviny 0g

 Použití: Odměřte požadované množství a vmíchejte do potravin, či rozpusťte v nápoji. Doporučený příjem sacharidů s vysokým glykemickým indexem po výkonu činí 0,4 - 0,8g na 1kg tělesné hmotnosti. Zarovnaná čajová lžička představuje 2g, vrchovatá 4g.Vrchovatá polévková lžíce 10g. Maltodextrin můžete užívat i při aktivitě jako zdroj energie pro déletrvající výkony (více jak 60 minut). Doporučujeme rozpustit v nápoji, a vytvořit tak roztok o max. 10% koncentraci (= např. 40g + 360ml vody), ideálně 6-8%.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook