Liver Aid Support 80cps

Liver Support 80cps

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Pomoc pro Vaše játra - přípravek Liver Aid Support s extraktem Mléče bylinného. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 270 Kč
Cena: 250 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Tento speciální přípravek Liver Aid Support obsahuje přírodní extrakt léčivé rostliny Silybum marianum = Mléč bylinný, který se využívá při léčbě onemocnění jater. Tato rostlina obsahuje účinné látky, které zabraňují poškozování buněk vlivem působení volných radikálů, stabilizuje buněčnou membránu, zastavuje peroxidaci lipidů a brání toxickým sloučeninám poškozovat strukturu jater. Liver Aid má tedy ochrannou a regenerační funkci pro játra a to i např. při zvýšeném působení negativních vlivů jako je proflámový víkend. Liver Aid Support může významně přispět k předcházení podobným negativním vlivům.

Doporučené dávkování Liver Aid Support: dospělí 1 kapsle 1 - 2x denně s jídlem. V případě zdravotních problémů užívání konzultujte s lékařem!

Složení LIVER AID: Mléč bylinný (Sylibum marianum) 250mg z extraktu 4:1 (ekvivalent k 1000 mg byliny), sójový olej, želatina, glycerin, sójový lecitin, karamel, oxid titaničitý, žluť

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook