Lipo-6 NUTREX 120cps

Lipo-6 NUTREX 120cps

Výrobce: Nutrex

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Převratný spalovač Lipo 6 několikanásobně ocenění cenou spalovač roku v Americe. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 859 Kč
Cena: 599 Kč

 Ks

Díky svojí převratné technologii tekutých kapslí dosahuje produkt Lipo-6 vynikající absorpce a velmi rychlých výsledků. Unikátní složky, které byly zkoumány z hlediska ztráty tělesné hmotnosti, zajistí rychlé a účinné spalování tuků, budou kontrolovat vaši chuť k jídlu, zrychlí metabolismus a dodají energii, kterou potřebujete k překonání namáhavého dne.
Tyto tekuté kapsle byly původně vyvinuty pro ženy, kdy velmi účinně působí především v problematických partiích břicha, hýždí, boků a stehen. Mimo jiné, kapsle Lipo-6 vytvářejí i silnou termogenezi, která vede k celkovému úbytku tělesného tuku.
Díky unikátní technologii a složení jsou kapsle Lipo-6 doporučovány i mužům, kdy k největším úbytkům dochází v oblasti břicha, v dolní části zad a také u převisů na bocích. Také tedy muži brzy najdou v produktu Lipo-6 nového spojence v boji za štíhlé a pevné tělo.

Účinné složky Lipo-6 NUTREX:
Synefrin výrazně urychluje metabolismus, zvyšuje tempo spalování tuků a potlačuje chuť k jídlu a má také povzbuzující účinky na centrální nervový systém. Jeho mechanismus je mezi suplementy na redukci váhy naprostým unikátem. Synefrin má schopnost prudce zvyšovat rozklad tuků na energii. Dalším výsledkem je kontrola chuti k jídlu, což vede k redukci příjmu kalorií. Čím méně kalorií vaše tělo přijímá, tím více tuku se z těla vylučuje.
Kofein- U kofeinu byly prokázány kvality v oblasti spalování tuků a omezování chuti k jídlu. V dávkovacím množství 100mg v kapsli by měl být kofein základem každého moderního spalovače tuků. LIPO-6 využívá pouze přírodní bezvodý kofein, tedy tu nejčistší a nejúčinnější formu kofeinu
Guggulsterony jsou výtažky z byliny Commiphora mukul, která je schopná urychlovat metabolismus, který je zpomalován nedostatkem kalorií při dietách se sníženým příjmem karbohydrátů. Guggulsterony, které se nacházejí v LIPO-6 jsou farmaceutické kvality.
kapsle vyrobeny speciálně pro vegetariány...

Dávkování Lipo-6 NUTREX: jako doplněk výživy užívejte 1 kapsli Lipo-6 ráno a 1 kapsli odpoledne nejlépe nalačno, po dvou dnech lze zvýšit dávku na 2 kapsle Lipo-6 ráno a 1 kapsli odpoledne. Každou dávku zapijte 2 - 3 dcl čisté vody. Po 8 týdnech užívaní dejte minimálně 2 týdny pauzu. Nekombinujte s dalšími stimulanty.

 Nutriční hodnoty
 100g
 Energetická hodnota
 276,81kJ / 66,16kcal
 Bílkoviny 11,44g
 Sacharidy 5,1g
 Tuky 0g
  
 Obsah aktivních látek
 1 kapsle (1 dávka)
 Citrus Aurantium
 100mg
 Kofein bezvodný
 100mg
 Coleus Forskohlii (extrakt kořene, obsahuje Forskolin) 50mg
 Guggulsterony Z&E 1:1
 10mg
 Piper Nigrum - extrakt z černého pepře (Bioperine®)
 2,5mg

Složení účinných látek v dávce (1 kapsle)Lipo-6 NUTREX:
Citrus Aurantium…100 mg*,
Total Amines...11,5 % =
Individual Amines:
Synefrin…10 %, N-Metyl Tyramin…0,9 - 1,6 %,
Tyramin…0,2 - 0,4 %, Hordenin…0,2 - 0,4 %
Oktopamin…0,2 - 0,4 %,
Kofein bezvodý USP…100 mg*
Coleus Forskohlii (standardizovaný na 20% Forskolinu) 50 mg*
Syntetické Guggulsterony Z&E 1:1…10 mg*
Bioperine® (extrakt z černého pepře)… 2,5 mg*
*doporučená denní dávka není stanovena

Složení:
aktivní složky: extrakt z Citrus aurantium (standardizovaný na 10 % synefrinu), kofein bezvodý, extrakt z rostliny Coleus forskohlii, syntetické guggulsterony Z&E, Bioperine® (extrakt z černého pepře). Ostatní složky: sezamový olej, kyselina olejová, želatina (rostlinného původu).

Upozornění:
Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Přípravek obsahuje kofein a synefrin, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo synefrinu (např. káva, čaj, soda a další potravinové doplňky obsahující fenylefrin nebo kofein)! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem. Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, zadýchávání či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook