LevroPump 360g Kevin Levrone

LevroPump 360g Kevin Levrone

Výrobce: Kevin Levrone

Přečíst komentáře | Přidat komentář

LevroPump předtréninkový výrobek k maximalizaci efektu "svalové pumpy Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 899 Kč
Cena: 590 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: červený grep
590 Kč  Ks
LevroPump je moderní a ucelený předtréninkový výrobek, navržený ke stimulaci těla a k maximalizaci efektu "svalové pumpy". Doporučeno pro dospělé, kteří jsou fyzicky aktivní během chvil nejvíce vyčerpávajícího, dlouhotrvajícího a silového tréninku. Každá dávka dodává tělu 4000 mg beta-alaninu (v podobě CarnoSynu®), 2000 mg argininu AKG, 1500 mg citrulin malátu a 1000 mg taurinu!

Beta-alanin je součástí dipeptidu karnosinu (beta-alanyl-L-histidin), přirozeně se vyskytující v kosterním svalstvu, zejména v rychle smrštitelných svalových vláknech typu II. V přirozených podmínkách karnosin v těle tlumí pokles pH a je spojen, mimo jiné, s tvorbou kyseliny mléčné ve svalech během cvičení, oddaluje svalovou únavu a umožňuje delší a obsáhlejší tréninky(1).

Alfa-ketoglutarát (AKG) je tvořen spojením L-argininu s alfa-ketoglutarátem - meziprodukt metabolitu Krebsova cyklu - metabolická cesta vedoucí k výrobě energického substrátu pro pracující svaly - ATP molekuly. L-arginin je endogenní aminokyselina přirozeně produkována v lidském těle. L-arginin v těle se podílí na mnoha metabolických procesech - mimo jiné je součástí syntézy kreatinu a oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý způsobuje nárůst lumenu cév uvolněním hladkého svalstva a snížením „viskozity” cévní stěny, čímž se zvyšuje přísun kyslíku a živin do pracujících svalů.

Nakrmte kosterní svaly živinami zlepšujícími výkon a pociťte tak větší spokojenost! Těžte z každé sekundy vašeho cvičení a dosáhněte úctyhodného zesílení! Předtréninkové doplňky jsou to, co odděluje opravdu pořádné cvičení od běžných tréninků střední úrovně. Vyrobeno gigantem v oboru, LevroPUMP je součástí legendární Levrone Signature Series!

(1) Suzuki Y., Ito O., Mukai N., Takahashi H., Takamatsu K., High level of skeletal muscle Carnosine contributes to the latter half of exercise performance during 30-s maximal cycle ergometer sprinting. Jpn J Physiol. 2002 Apr; 52 (2) :199-205.

Složení LevroPump:
Beta-alanin (v podobě CarnoSynu®), arginin alfaketoglutarát (AKG), citrulin malát, tyrosin, taurin, protispékavá látka (oxid křemičitý), aromata, kofein, hořký extrakt pomeranče (6 % synefrin), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), kyselina alfa-lipoová, sladidlo (sukralóza), extrakt kajenského pepře (95% kapsaicin), barvivo (chlorofylin).


Doporučené dávkování LevroPump:Smíchejte 2 odměrky prášku (12 g) s 250 ml vody. Vypijte 1 dávku před tréninkem.

 Složení 12g
 Beta-alanin (as CarnoSyn®)
 4000 mg
 Taurin 1000 mg
 Citrulin malát
 1500 mg
 Arginine AKG  2000 mg
 Tyrosin 1000 mg
 Kofein 200 mg
 kyselina alfa-linolenová (ALA)
 100 mg
 Extrakt z hořkého pomeranče (6% synephrine) 167 mg (10mg)
 Extrakt z kajenského pepře (95% capsaicin)
 50 mg (47,5mg)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Dotaz od Jara ze dne 24-11-2015 12:30

Jaké máte chutě?

LevroPump 360g Kevin Levrone aktuálně dostupný v příchuti KiWi

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook