LevroLegendary MASS 6800 g

LevroLegendary MASS 6800 g

Výrobce: Kevin Levrone

Přečíst komentáře | Přidat komentář

LevroLegendaryMASS je vrcholným představitelem gainerů nové generace, složený z pečlivě vybraných sacharidů a bílkovin zastoupených v ideálním poměru. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 1 599 Kč
Cena: 1 249 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: čokoláda
1249 Kč  Ks
Příchuť: banán
1249 Kč  Ks
Příchuť: jahoda
1249 Kč  Ks
Příchuť: čoko-kokos
1249 Kč  Ks
Příchuť: čoko-ořech
1249 Kč  Ks

LevroLegendaryMASS je určen pro sportovce trénující s mimořádně vysokou intenzitou, jejichž cílem je dosažení maximální svalové hmoty a síly. Každá dávka přípravku poskytuje perfektní kombinaci sacharidů ve formě snadno využitelného maltodextrinu a vysoce kvalitních bílkovin ve formě komplexní směsi mléčných proteinů zahrnující: koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny Carbelac®, izolát syrovátkové bílkoviny Isolac®, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny Optipep ™, hydrolyzovaný kasein PeptoPro®.

Levro LegendaryMass je směs sacharidů a bílkovin, které plní roli makronutrientů potřebných pro tvorbu pevných stavebních bloků svalové hmoty u tvrdě trénujících sportovců. Sacharidy přispívají k obnově normální funkce svalů (svalová kontrakce) po velmi intenzivním a/nebo dlouhotrvajícím tréninku, vedoucího k únavě svalstva a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalu *. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty, a proto jsou základním nutrientem pro všechny sportovce, praktikující náročná svičení. Studie ukazují, že příjem bílkovin v kombinaci s maltodextrinem, rapidně zlepšuje vstřebávání bílkovin v těle.

Složení: Sacharidový komplex (maltodextrin, glukóza), komplex mléčných bílkovin [koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny Carbelac®, izolát syrovátkové bílkoviny Isolac®, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny Optipep ™, hydrolyzovaný kasein PeptoPro®], kakao 1, zahušťovadlo (xanthanová guma), dochucovadla, barviva (červená řepa7, karamel 1,2,3, beta-karoten 4,5,6).

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 4 odměrky prášku (200 g) ve 400 ml vody nebo odstředěného mléka. Užívejte ½-1 dávku 45 až 75 minut před cvičením a ½-1 dávky bezprostředně po tréninku. Během netréninkových dní užívejte 1 dávku mezi jídly.

 Nutriční informace:
 Složení v:  100g 200g 400g
 Energetická hodnota
 1634kJ/385kcal  3268kJ/771kcal 6537kJ/1542kcal
 Tuky 2,6g 5,2g 10,4g
 - z toho nasycené
 1,6g 3,2g 6,4g
 Sacharidy 69g 138g 276g
 - z toho cukry
 10g 20g 40g
 Vláknina 1g 2g 4g
 Bílkoviny 21g 42g 84g
 Sůl 0,1g 0,2g 0,4g

Upozornění: Obsahuje mléčné alergeny. Vyrobeno na zařízení, které zpracovává také sóju, vejce, arašídy, ořechy a pšeničné výrobky. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku. Obsahuje mléko. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook