L-Glutamine Amix 500g

L-Glutamine Amix 500g

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Základní aminokyselina pro svalová vlákna, podporu imunity organismu L-Glutamin Amix v práškové formě. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 730 Kč
Cena: 664 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Firma Amix nabízí kvalitní čistý práškový Glutamin.
L-Glutamin
je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu. Reguluje rovnováhu bílkovin, čímž zabraňuje ztrátám svalové hmoty. Je nepostradatelný pro mozkový metabolismus. Podporuje imunitní systém, urychluje a prohlubuje regeneraci. L-Glutamin od firmy Amix splňuje nejpřísnější kriteria na čistotu a kvalitu zpracování.

Složení L-Glutamine Amix: L-glutamin, látky protispékavé: oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku L-Glutamine Amix:
Energetická hodnota1646 kJ
Bílkoviny - proteiny96.8 g
Sacharidy - uhlohydráty0.1 g
Tuky0.1 g


Dávkování
L-Glutamine Amix:
denní dávka je 5g L-Glutaminu (2čajové lžičky). Vezměte 1 čajovou lžičku L-Glutaminu od firmy Amix (2,5g) ihned po fyzické zátěži a druhou večer před spaním. Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook