L-CARNITINE SOFTGEL 60cps

L-CARNITINE SOFTGEL 60cpsL-CARNITINE SOFTGEL 60cps

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Podpořte kondici a spalování tuků s L-CARNITINE SOFTGEL Trec Nutrition Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 199 Kč
Cena: 165 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Přípravek L-CARNITINE SOFTGEL Trec Nutrition obsahuje L-Karnitin, přírodní vitaminový derivát, který odehrává důležitou roli v energetických procesech organismu. Odpovídá za efektivní transport tukových molekul do místa spalování a podmiňuje tak správnou přeměnu tukových zásob na energii, která je vydávána ve formě tepla. Zároveň má příznivý vliv na práci srdečních svalů, a taky zvyšuje odolnost organismu na fyzickou zátěž. L-Karnitin je doporučován zejména u osob s nadváhou, jejichž proces chudnutí je doprovázen fyzickou aktivitou.

Dávkování L-CARNITINE SOFTGEL Trec Nutrition: Dávkování tedy 4cps cca 30min před fyzickou aktivitou a v dnech bez tréninku 2x 2cps cca 30min před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook