L-Carnitine 750 Mega MVP 60cps

L-Carnitine 750 Mega MVP 60cps Výprodej EXP

Výrobce: MVP Biotech Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Jednen z nejvíce používaných spalovačů tuků L-Carnitine 750Mega MVP v praktické kapslové formě s urychleným vstřebáváním. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 440 Kč
Cena: 239 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


EXP. 9.12

Volná aminokyselina L-Carnitine s mnohostranným využitím.  Primární funkcí karnitinu je transport tukových molekul pro energetické využití v pracující buňce. Přeprava a spalování mastných kyselin v mitochondriích může fungovat pouze s pomocí karnitinového transportního systému.

L-Carnitine 750 Mega MVP napomáhá optimální funkci srdečního svalu, zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje jejich zásobování kyslíkem, a tím zvyšuje odolnost a odstraňuje únavu. Požití L-Carnitine 750 Mega MVP před tréninkem napomáhá spalování tuků.
L-Carnitine 750 Mega MVP lze použít u pokročilých kondičních kulturistů ke zvýšení výkonu i u tréninku zaměřeného na masivní nárůst svalové hmoty. U přípravku L-Carnitine 750 Mega MVP je zaručena ideální rozpustnost a co nejvyšší vstřebatelnost. Samozřejmostí je zcela přesné dávkování.

Každá kapsle L-Carnitine 750Mega MVP obsahuje: L-carnitin 750mg

Dávkování L-Carnitine 750Mega MVP: 1-3cps 1-2x denně nejlépe ráno a před tělesnou aktivitou.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook