L-Carnitin liquid 66 700mg 1l

L-Carnitin liquid 66 700mg  1l

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Tekutý rychle vstřebatelný spalovač tuků L-Carnitin liquid s vysokou koncentraci karnitinu. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 690 Kč
Cena: 549 Kč

 Ks

L-carnitin liquid je nejrozšířenější a nejbezpečnější přípravek pro spalování tuků. Nejlepších výsledků je dosaženo jeho užíváním před fyzickou aktivitou - především aerobního charakteru.

L-Carnitin liquid 66 700mg označený logem L-CARNIPURE je vyroben firmou Lonza a je zárukou čistoty, kvality a funkčnosti. Technologie používaná firmou Lonza umožňuje výrobu čistého L-carnitinu bez nefunkční složky D-carnitin, kterou jiní výrobci carnitinu nejsou s jejich technologiemi schopni eliminovat.

Každé balení obsahuje 66,7 g L-carnitinu a k tomu navíc Vitamín C pro dosažení optimálních výsledků.

Složení L-Carnitin liquid 66 700mg:voda, L-Carnitin, fruktóza, kyselina mléčná, vitamin C, kyselina sorbinová, cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin sodný, aroma

Doporučené dávkování L-Carnitin liquid 66 700mg: Užijte 15-30 ml L-Carnitin ráno a cca 20 minut před tréninkem. V netréninkové dny užijte 15ml-30ml výrobku ráno a před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook