BioTech Creatine pH-X PRO 120 tablet + vzorek Hyper Mass 65g

BioTech Creatine pH-X PRO 120 tablet + vzorek Hyper Mass 65gBioTech Creatine pH-X PRO 120 tablet + vzorek Hyper Mass 65gBioTech Creatine pH-X PRO 120 tablet + vzorek Hyper Mass 65g

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

BioTech USA CREATINE pH-X = forma kre-alkalyn je ideálním doplňkem výživy pro sportovce. Zvýšení síly a energie! Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 590 Kč
Cena: 530 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Creatine pH-X PRO 120 kps + Hyper Mass vzorek

NOVÝ Creatine pH-X PRO 120 kps vylepšený o GREEN TEA EXTRACT, WHITE TEA EXTRACT, BLACK TEAEXTRACT. Speciální vylepšený kreatinový přípravek CREATINE pH-X = forma kre-alkalyn, pro sílu a naplněné svaly připravené podat nejvyšší výhony! Při užívání CREATINE pH-X není potřebná nasycovací fáze!

Když k běžným kreatinovým přípravkům přidáme vodu, jejich značné množství se přemění na kreatinin. Zkonzumovaný roztok obsahuje jen nízké procento využitelného kreatinu pro organizmus.

Za čas výroby jsme zvýšili hodnotu pH kreatinových molekul na hodnotu pH-X = forma kre-alkalyn. Výsledkem je, že při zachování struktury přejde přes trávicí systém, vstřebává se do krevního oběhu, a dostává se do svalů v původním stavu. Díky vysoké hodnotě pH CREATINE pH-X možné používat 10-krát efektivněji jako tradičný kreatin monohydrát.

CREATINE pH-X se téměř vůbec nepromění, proto se skoro 100%-ně použije pro svaly.

Hodně sportovkyň se zdrželo užívání kreatinu kvůli takovým nepříjemným vedlejším účinkům jako nadýmání. Při CREATINE pH-X toto není.

Užívání CREATINE pH-X s jednoduchými uhlohydráty je účinnější, protože díky inzulínovému efektu se zvýší tempo vstřebávání kreatinu.nově obohacen o extrakt zeleného, bílého a černého čaje.

Kulturisti mají rádi účinek kreatínu, který zvyšuje zadržení vody ve svalových buňkách (zvětšování buněk). BioTech USA vyvinul pro ně speciální pro tento účel BioTech USA

Creatine CPX PHOSPHATE TRANSPORT, jelikož CREATINE pH-X nezadržuje vodu. I když užíváním CREATINE pH-X se značně zlepšuje kondice, je známé, že i voda, uskladňovaná ve svalových buňkách zvyšuje výkon svalů. Jestli budete užívat tradiční kreatin monohydrátové přípravky spolu s CREATINE pH-X (co klidně můžete, vždyť jen můžou posilnit svoje účinky navzájem), tak můžete využívat výhody rychlého vstřebávání a zvětšování buněk. Výsledkem toho bude nárůst síly. Zvýši se i intenzita tréninku, na co bude organismus reagovat úspěšnějším růstem svalů!

S užíváním CREATINE pH-X se zvyšuje koncentrace kreatinu v organismu. Podle výzkumů přísun 1,5 gramu CREATINE pH-X denně tomu v podstatné míře napomáhá.

Dávkování NEW CREATINE pH-X PRO doporučené výrobcem: Užívejte 2 až 6 kapslí denně. Dvě kapsle ráno na lačný žaludek, 2 kapsle 30 minut před tréninkem a další dvě 20 minut po tréninku.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook