L-Arginine 500mg Amix 360cps

L-Arginine 500mg Amix 360cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Pro podporu nárůstu regenerace svalové hmoty vezměte denní dávku Arginine 500 Amix Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 636 Kč
Cena: 540 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Zvyšte hladinu NO dodáním L-Arginine 500mg Amix, zlepšíte prokrvení svalů a zásobování těla kyslíkem.Arginin výchozím metabolitem syntézy oxidu dusnatého NO, což je kromě jiného tkáňový hormon způsobující vasodilataci (rozšíření cév) a podílí se na biosyntéze kreatinu. Další související výhodou L-Arginine 500 Amix je stimulace spermatogeneze a vyplavení celého spektra hormonů – pro posilování zajímavé insulin a růstový hormon. L-Arginine 500 Amix podporuje syntézu bílkovin, pomáhá snižovat vylučování dusíkatých látek z těla a tím zajišťuje nárůst aktivní svalové hmoty. L-Arginin je v těle nezbytný pro růst tkání.

Složení L-Arginine 500 Amix: L-arginin báze, želatinová kapsle látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku L-Arginine 500 Amix:
Energetická hodnota1689 kJ
Bílkoviny - proteiny76.2 g
Sacharidy - uhlohydráty20.8 g
Tuky0.1 g
 
Aminokyseliny v 1 kapsli L-Arginine 500 Amix:
L-Arginin500 mg


Dávkování L-Arginine 500 Amix: pro podporu nárůstu regenerace svalové hmoty vezměte denní dávku Arginine 4 kapsle asi 30 minut po zátěži nebo tuto dávku můžete rozdělit na 2 kapsle ráno s jídlem a na 2 kapsle večer před spaním. Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook