Fighters Food 1070g

Fighters Food 1070g Vyprodáno!Fighters Food 1070g Vyprodáno!Fighters Food 1070g Vyprodáno!

Výrobce: nutrabolics

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Fighters Food říká, že jste jen tak silní, jak silné je Vaše jídlo! Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 406 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Výprodej EXP 3/2011

 

Fighters Food

 

- Precizně vědecky namíchané proteiny s rostlinnými výtažky

- Obohaceno o vitamíny a minerály

- Přítomnost účinných antioxidantů pomáhá v boji proti volným radikálům

- pomáhá udržovat optimální PH organismu

- podporuje regeneraci a svalový rozvoj po tréninku

 

FIGHTER FOOD
Nejlepší VÝKONY jsou dosaženy pouze s nejlepší VÝŽIVOU!
Jsi tak silný, jako vaše poslední jídlo!

Strategie bojovníka: Nesmiřitelný nutriční útok Fighter’s food

Nejlepší sportovci na planetě ví, že to jen to, co děláte na denní bázi, určí vaši úroveň úspěchu. Po jejich výcviku je na prvním místě zejména jejich výživa. Čím krmíme naše tělo každý den, je to, co odděluje šampiony od „šampónů“!
Nelze Akceptovat žádné kompromisy! Fighter ’s food je nejpokročilejší jídlo, jako produkt, co byl kdy vůbec koncipován. Není to pouze náhrada jednoho jídla - to je přeplňovaný super jídlo budoucnosti!

Taktika bojovníka: Upravit slabá místa pro nekompromisní výkon

Častá a velmi náročné výživné jídla, to není luxus pro sportovce, je to nutnost! Praxe jíst často zvyšuje vstřebávání živin a reguluje hladiny inzulínu. Výhody tohoto nelze přeceňovat. Zařaďte Fighters food, doplňte síly v pohodlí a splňte dokonalý plán výživy, aby se tělo připravilo na nejlepší výkony. Pro přípravu Fighter’s food
není třeba kuchyně, jen trochou vody a šejkru. Je to jako mít vlastní sportovní výživu ve vašem týmu, neustále připravena poskytnout výživné jídlo, které potřebujete v pravý čas.

Ingredience Jídla Bojovníka Fighters food : bílkoviny, uhlohydráty, vláknina, ovocné a rostlinné výtažky.

Přesná a High Performance Protein Complex: Rychlé vstřebání, snadno stravitelné, a anabolicky aktivní multi spektrum proteinové matrix nacpané esenciálními aminokyselinami, BCAA a také růstové faktory.

Cross-Flow Micro-syrovátkový izolát dodává nejvyšší úroveň di-, tri-a oligo-peptidů syrovátky, včetně více než 10% imunoglobuliny (protilátky zásadní pro podporu vyvážení a zdravý imunitní systém).

Whey Protein hydrolyzát je Whey Protein Isolate, který byl před-stráven pomocí enzymatických procesů a je asimilován do těla rychleji než ostatní, non-hydrolyzované typy. Tento proces snižuje množství času, že protein zůstává v žaludku, čímž by se protein více dispozici pro svaly a tělo ho začne rychle používat bez dalšího degradaci trávením. Tím Whey Protein hydrolyzáty dobře-vhodný pro použití po cvičení z důvodu zvýšené biologické dostupnosti predigested bílkovin.

Fighters food jako jediný obsahuje mrazem sušené Výtažky z bobulí a zeleniny: vymrazování odstraňuje vodu z ovoce a zeleniny při zachování 100% biologicky aktivních antioxidantů a fytoživin. Pokud jde o biologickou aktivitu, Fighters food je dokonalá potravina, protiože má silný enzymatickou aktivitu a celé spektrum vitamínů a minerálů.

High Tech Fiber Blend Fighters food: Přes všechny nutriční strategie musí strava obsahovat potraviny s vysokým obsahem vlákniny. Fighters food je mocná zbraň v každé sportovce stravy a je pohodlný způsob, jak doplnit vysoce kvalitní vláknu do svého plánu výživy.

Vysoce Indukční Carb Formule s Waxi Maise Starch: speciální polysacharid (škrob) je unikátní komplex sacharidů, které mohou být absorbovány okamžitě - obcházejí trávení v žaludku. Na rozdíl od glukózy, Waxi Maise Starch vlastně táhne vodu a živiny ze žaludku a do krve. Očekávejte úplně naplnění svalů, zvýšenou vaskularizace, a větší využití živin.

S Fighters food získáte:
Vynikající výživu
Rychlejší zotavení
Více energie
Snížené poškození buněk
Pokročilé Bílkovinné spektrum

 

Dávkování Fighters Food:  2 x denně 2 odměrky nejlépe ráno a ihned po tréninku.Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook