L-Carnitin Kapsle Prom-in 240cps

L-Carnitin Kapsle Prom-in 240cpsL-Carnitin Kapsle Prom-in 240cps

Výrobce: PROM-IN

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Vhodný pomocník nejenom při rekčním režimu L–Carnitin Kapsle Prom-in Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 699 Kč
Cena: 529 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

L-Carnitin kapsle: Tuto oblíbenou účinnou látku není nutno podrobně představovat, protože L-carnitin je známým pomocníkem pro snižování podílu tělesného tuku. Karnitin ale látkou, která je pro oxidaci (spalování) tuků nepostradatelná. Karnitin je tělu vlastní a zhruba 25% karnitinu je získáváno vlastní syntézou v játrech. Zbytek má být dodán potravou a to výhradně živočišného původu, jeho dominantním zdrojem – tedy červené maso. Při fyzické aktivitě, zvláště vytrvalostního charakteru, potřeba karnitinu výrazně stoupá, proto je u sportovců vhodná jeho suplementace. Nedostatek karnitinu se totiž může stát limitujícím faktorem jejich výkonu. Pokud trpíte nedostatkem karnitinu, jste nuceni jako zdroj energie při vytrvalostní činnosti místo tuku využívat svalový glykogen, jehož zdroje jsou velmi omezené a co hlavně – efekt na spalování tuku je podstatně snížen.

L-Carnitin podporuje výkonnost srdce, činnost mozku a jater, pozitivně ovlivňuje imunitní systém a v současné době, kdy prudce klesá plodnost mužů je zvlášť zajímavé, že zvyšuje pohyblivost spermií. A nejnovější výzkumy prokázaly, že karnitin zvyšuje počet androgenních receptorů ve svalové buňce – to sice nemá se spalováním tuků nic společného, ale přímo souvisí s vyšší efektivitou testosteronu na tvorbu svalové hmoty.

Doporučené dávkování L–Carnitin Kapsle PROM-IN (Promil): Základem efektu karnitinu je jeho dlouhodobé (několikatýdenní), pravidelné, každodenní podávání v dávkách od 0,5 přes obvyklý 1 gram až po několik gramů (2 – 4 gramy). Výsledky neočekávejte dříve než za 2 – 3 týdny každodenní aplikace.

 

Složení: 1 cps obsahuje 475mg L-karnitin tartrát, želatinová kapsle, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook