KTP Creatine 200cps, Hi Tec Nutrition

KTP Creatine 200cps, Hi Tec Nutrition

Výrobce: Hitec nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kreatin monohydrát v kapslích nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Doporučeno užívat s L-glutaminem pro vyšší účinky. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 299 Kč
Cena: 269 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

KTP CREATINE je vysoce kvalitní kreatin monohydrát ve formě lehce spolknutelných želatinových kapslí, obohacený o vitamíny skupiny B, nezbytné pro správný průběh metabolických procesů při zvýšené fyzické námaze.

ÚČINKY KTP CREATINE

Suplementace kreatinem zvyšuje jeho intramuskulární koncentraci a tím i využitelnost ATP (zdroj energie). Kreatin rapidně zvyšuje svalovou sílu a objem svalů (natahuje do svalů vodu). Sportovcům pomáhá rychle zlepšit fyzickou kondici a nabrat svalovou hmotu. Ulehčuje přizpůsobení organismu fyzické námaze a posiluje anabolické procesy ve svalové tkáni. Kreatin má také silný antikatabolický účinek a neutralizuje zakyselení svalů.

PRO KOHO JE URČEN KTP CREATINE?
Používání KTP CREATINE je nezbytné v případě silových disciplín (vzpírání, silový trojboj, kulturistika) a silově rychlostních disciplín (sprinty).

JE LIBO KAPSLE?

Přípravek KTP CREATINE osloví především ty, kteří dávají přednost užívání kapslí před práškem. Výhodou kapslí je, že se nemusíte zatěžovat odměřováním a rozmícháváním práškové formy, takže například ideální alternativa, když někam cestujete
 
VÝROBA A CERTIFIKACE
Všechny látky v KTP CREATINE jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
Používejte 4 kapsle denně, nejlépe v jedné porci ihned po tréninku nebo během netréninkových dnů po probuzení na lačno. Zapijte velkým množstvím vody. Nezapíjejte mlékem!

 Výživové hodnoty
 Složení 1cps 4cps
 Kreatin monohydrát 850mg 3400mg
 Vitamín B3
 7,2mg 28,8mg
 Vitamín B6
 0,8mg 3,2mg
 Vitamín B12
 0,4μg 1,6μg

 

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook