Krea-genic Aminostar 120cps

Krea-genic Aminostar  120cpsKrea-genic Aminostar  120cps

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

KreaGenic je novinkou ve světě kreatinových doplňků pro sílu a intenzitu tréninku. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 887 Kč
Cena: 640 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

 

Nová generace kreatinu Krea-genic s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule (maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň. Krea-genic funguje na bázi maximální stability kreatinu ve vašem organismu. Unikátní je nejenom 100% stabilní kreatin, který je přijímán svalovou buňkou, ale i to, že Krea-genic vhání kreatin do buněk vysokou rychlostí. To má za následek mnohem vyšší tvorbu ATP (adenosintrifosfát), který je odpovědný za svalovou práci.

Kre-alkalyn - stabilní v žaludku, ale nestabilní v krvi. KREA-GENIC - stabilní jak v žaludku, tak i v krvi (dvojité zajištění). Tento příklad názorně ukazuje, která forma kreatinu vám zajistí nejlepší transport kreatinu do svalové buňky. KREA-GENIC doslova vhání kreatin do svalových buněk!!! Díky KREA-GENICU budete mnohem silnější, vybudujete více hmoty a posunete trénink na novou úroveň intenzity.


Průměrné nutriční informace na 100 g výrobku KreaGenic:
Energetická hodnota...............1470 kJ
Bílkoviny - proteiny..................78.1 g
Sacharidy - uhlohydráty.............5.5 g
Tuky........................................1.2 g

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli KreaGenic:
Kreatin monohydrát.................705 mg


Dávkování KreaGenic:
4 kapsle za den - 30 minut před tréninkem. Zapijte velkým množstvím vody. Doporučujeme užívat 6 týdnů, poté 2-4 týdny dát pauzu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook