Kre-alkalyn 1500 Amix 120cps

Kre-alkalyn 1500 Amix 120cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Efektivní forma kreatinu se zásaditým PH pro maximální vstřebatelnost a účinek Kre-alkalyn Amix. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 726 Kč
Cena: 617 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Kre-alkalyn Amix pro maximální svalové přírůstky a silové výkony s minimálním podáním v kapslích na rozdíl od vysokého dávkování klasického creatin monohydrate v práškové formě.
To je moderní alkalická patentovaná forma creatinu = Kre-alkalyn, která vyniká vysokou stabilitou při průchodu trávicím traktem, čímž zaručuje maximální množství creatinu, které se dostane do svalových buněk.

Složení Krealkalyn Amix:
kreatin monohydrát s upraveným pH (Kre-Alkalyn®), želatinová kapsle, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku Kre alkalyn Amix:
Energetická hodnota1560 kJ
Bílkoviny - proteiny91.1 g
Tuky0.3 g
 
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli Kre-alkalyn Amix:
Kre-Alkalyn750 mg


Dávkování Kre-alkalyn Amix:1-2 kapsle přípravku Kre Alkalyn denně asi 60 min před tréninkem. Dávku vždy zapijte dostatečným množstvím vody. Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook