Olimpex Koenzym Q10 Forte 30 tobolek

Olimpex Koenzym Q10 Forte 30 tobolek

Výrobce: Olimpex

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Významný antioxidant Coenzym Q10 pro podporu důležitých funkcí organismu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 250 Kč
Cena: 235 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Koenzym Q10 se podílí na produkci veškeré energie našeho organismu. Je významným antioxidantem, podílí se na imunitních dějích, podporuje funkci srdce a ve finále je významným prvkem proti předčasnému stárnutí.
Koenzym Q10 je v podstatě přítomen v každé tělní buňce. Zvýšenou potřebu koenzymu vykazují srdce, svaly, játra i nervové buňky. Rozmanitá strava jako je dostatek zeleniny, celozrnných produktů a masa pomáhá zajistit zdroj potřebného množství tohoto vitamínu nazývaného vitamín Q.

Mladý zdravý jedinec udržuje normální hladinu koenzymu Q10 příjmem z potravy a vlastní produkci. Po dvacátém roce věku dochází k úbytku koenzymu Q10 v organismu tak, že po čtyřicítce je ho polovina původního množství.
Buňky se potom stávají náchylnější k poškození, hůře využívají energii pro svoji existenci a činnost.

Pokud dojte k poklesu koenzymu Q10 v organismu pod potřebnou úroveň, může se to projevit sníženou výkonností organismu, horší tolerancí zátěže, sníženou pracovní aktivitou a výkonností, únavou, sníženou schopností regenerace.
U osob, kde se organismus musí vyrovnávat s některým dlouhodobě zatěžujícím onemocněním (například cukrovka, vysoký tlak, angina pectoris, srdeční nedostatečnost, léčba pro vysoký cholesterol apod.) má udržení normální hladiny koenzymu Q10 pro organismus ještě větší význam.
V lidském těle se tato látka v přiměřeném množství vytváří, též je dodávána potravou, především masem a mořskými produkty. Tato množství jsou však tak malá, že nestačí krýt případnou zvýšenou potřebu a musí být dodáván formou doplňků stravy.

Problém nastává v případě nemocí či stárnutí, kdy organismus ztrácí schopnost vytvářet coenzym Q10 v potřebném množství, což vede ke ztrátě energie, selhávání imunitního systému, kardiovaskulárním obtížím, vysokému krevnímu tlaku, otylosti a předčasnému stárnutí.

Koenzym Q 10 FORTE je jedinečný, čistě přírodní produkt vyráběný metodou kvašené fermentace. Tímto procesem se získává vysoce kvalitní doplněk stravy, identický s koenzymem, který je schopen mladý a zdravý organismus v potřebné míře vytvářet. K jeho výrobě není používána žádná geneticky manipulovaná surovina. S ohledem na použité suroviny a technologii výroby GMP je tento výrobek hodnocen jako bioregener produkt, se zn.KANAKA.

Bioregener koenzym Q10 Forte obsahuje 60 mg koenzymu v jedné tobolce je proto určen:
*pro osoby vystavené častým stresům
*pro všechny seniory a jejich aktivní život
*k posílení funkce kůže a sliznic ( ekzémy, psoriáza, záněty dutiny ústní atd.)
*paradontóza
*jak pro výkonnostní tak zejména vrcholové sportovce
*pro osoby nedodržující základní životosprávu (kuřáci, otylí)
*jako doplněk urychlující procesy hojení (pooperační stavy, poúrazové stavy)
*při časté únavě s opakovaným běžným onemocněním (chřipka, nachlazení)
*udržuje správnou činnost srdce
*napomáhá udržovat hladinu cholesterolu v normálu

Balení Koenzym Q10 Forte: 30 tobolek

Obsah účinné látky v tobolce : 60 mg koenzym Q10

Složení 1 tobolkyn Koenzym Q10 Forte 30tab: koenzym Q10 60mg, rýžový olej 240mg, včelí vosk 25mg, betatene (přírodní karotenoidy) 0,04mg, přír.vit.E 1,7mcg

Dávkování Koenzym Q10 Forte: 1 tobolka denně

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodný pro všechny kategorie spotřebitelů mimo těhotných a kojících žen a děti do 3 let.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook