Jubilee dámské rukavice pro fitness s krystaly Swarovski Mad Max

Jubilee dámské rukavice pro fitness s krystaly Swarovski Mad MaxJubilee dámské rukavice pro fitness s krystaly Swarovski Mad MaxJubilee dámské rukavice pro fitness s krystaly Swarovski Mad MaxJubilee dámské rukavice pro fitness s krystaly Swarovski Mad Max

Výrobce: Mad Max

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Jubilee deluxe dámské fitness rukavice na posilování s krystalky Swarovski Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 800 Kč
Cena: 799 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Barva-velikost: čená-M
799 Kč  Ks

Mad Max krystaly Swarovski Jubilee: jsou exkluzivně dámské rukavice pro fitness Swarovski krystaly 25 kousků CRYSTALLIZEDTM.Víceúčelové rukavice na vnitřní aktivitu.

Mad Max krystaly Swarovski Jubilee: Rukavice splní požadavky žen Moderních rukavic. Mechanická ochrana ruky během cvičení s činkou nebo na stroji je samozřejmostí. Ženy si častěji vyžadují hygienickou ochranu ruk během aktivity. Na ručkách strojů se nacházejí minerální soli, mastnota, mikroby. Tyto rukavice zajistí hygienickou ochranu ruk proti plísním mykóze. Většina běžných rukavic není určena pro tyto aktivity - zajišťuje pouze mechanickou ochranu. Ženy si potrpí na estetickou hodnotu rukavic tedy žádají rukavice vyrobené v moderních barvách designu. Rukavice jsou tak módním doplňkem ženy. Rukavice musí být vyrobeny z takových materiálů, které zajistí vysoký komfort při používání (možnost vícenásobného praní, vzdušnost, transport potu, rychle sušení). Design rukavic  musi přinášet svobodu pohybu.Nesmějí překážet během cvičení. Jsme si jisti, že naše nové rukavice z této řady splní všechna očekávání, nabídnou dokonce víc! Všechny pouzijte materiály jsou od prvotřídních výrobců z Jižní Koreje. Možné je prát, což zabezpečí vysokou hygienu při používání. Také lehkost, prodyšnost, aktivni transport potu z ruk na rychlé sušení. Rukavice byly navrženy tak, aby splňovaly funkce mechanické hygienické ochrany ruk, zároveň splňují i ​​estetické požadavky žen. Jsou módním doplňkem moderní aktivní ženy během cvičení. Rukavice neomezují ruku ani zápěstí při pohybu.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook