Jak nakupovat?

Základní obchodní informace

Veškeré odeslané a zpětně potvrzené (informací o přijetí) objednávky jsou považovány za závazné.

Objednávky jsou potvrzovány formou e-mailové zprávy zaslané na e-mail zákazníka.

Registrace

Pro registraci je nutno vyplnit tzv. "Registrace zákazníka " v sekci PŘIHLÁŠENÍ - ZAREGISTRUJTE SE.

Registrací každý získává zákaznické slevy. Ve formuláři registrace je nutné vyplnit pouze políčka označená * (hvězdičkou).

Registrace probíhá okamžitě, zákazníkovi je ihned po zaregistrování zaslán email s jejím potvrzením a vstupním heslem, které si po přihlášení můžete změnit v v PŘIHLÁŠENÍ→MŮJ ÚČET.

Pokud jste z jakýchkoliv důvodů ztratili nebo zapomněli přihlašovací heslo - klikněte na tlačítko "Zapomněli jste heslo? " a údaje Vám budou automaticky zaslány na e-mail, jež máte zadaný v registračním formuláři.

Jak nakupovat

Před každým dalším nákupem se registrovaný zákazník musí přihlásit, jinak nemá přístup k cenovým výhodám. Zboží je zařazeno do jednotlivých kategorií v levém rozbalovacím strukturovaném menu.

Kliknutím na položky v levém menu lze procházet celý sortiment obchodu.
Pro rychlý výběr konkrétního zboží v dané sekci lze využít VYHLEDÁVÁNÍ. Zboží lze přidat do nákupního koše stisknutím tlačítka

V nákupním košíku máte vždy přehled o zboží, které je určeno pro objednávku, je možno změnit počet kusů zboží popř. odebrat výrobky z objednávky.

Samotný nákup probíhá odesláním vyplněné objednávky, kde si vyberete způsob doručení a platby, případně změnu adresy. Potvrzení přijaté objednávky Vám pošle formou emailu provozovatel obchodu.

Pokud upřednostňujete telefonické objednání zboží, kontaktujte nás na telefonních číslech: 608 962 685, 585 155 061. Objednávat můžete i prostřednictvím ICQ!!! Číslo SPORTNUTRITION ICQ: 358 329 201. 

Rychlé vyřízení objednávky

Prodávající dodá zboží neprodleně, zpravidla do 24 hodin od vyexpedování ze skladu (zpravidla do 2 pracovních dnů po doručení platné objednávky do jeho elektronické schránky, popř. po jejím potvrzení). V případě nemožnosti dodržení tohoto termínu, např. z technických důvodů, nepředvídatelných okolností apod., je zaslán zákazníkovi informační e-mail, popřípadě je kontaktován na mobilním čísle (pokud je uveden správně v objednávce) a informován o vzniklé situaci. V případě, že není uveden telefonický kontakt či e-mailová adresa, je objednávka vyřízena po odstranění vzniklé situace a zákazník neudáním kompletních kontaktních údajů (telefon, e-mailová adresa) souhlasí s opožděním odeslání zásilky.

Kupní cena zboží je splatná v hotovosti (při převzetí dobírky) nebo bankovním převodem (platba předem). Zboží, které je objednáno "Na dobírku" se hradí v hotovosti dopravci při předání zboží. Zboží, které je objednáno "Bankovním převodem" se hradí předem na účet prodejce na základě pro forma faktury, až pak bude zboží odesláno zákazníkovi.

Zákazníci v závislosti na objemu a četnosti objednávek získávají výhodnější ceny. Balné není zákazníkovi účtováno. Poštovné činí 80 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč (v platných cenách v den objednání) poštovné není účtováno.

Slevy a bonusy

Pravidelně nabízíme našim stálým zákazníkům slevy na určitý sortiment zboží a k vybraným druhům zboží zasíláme dárky zdarma. Samozřejmě máte možnost získat i věrnostní slevy, pokud patříte k pravidelným zákazníkům.

Poštovné a balné

U všech objednávek balné zákazníkům neúčtujeme. V případě, že objednávka přesáhne celkovou cenu 2000,- Kč je i poštovné hrazeno firmou SPORT NUTRITION. U objednávek do 2000 Kč je poštovné 80 Kč.

Katalog + ceník

Pravidelně informujeme zákazníky o novinkách, aktuálních změnách v sortimentu, výhodných cenách či slevách. Katalog Vám na požádání zašleme zdarma v průběhu celého roku. Nejrychleji je však naše samozřejmě aktualizovaná na www.sportnutrition.cz

Osobní nákup

I když nejjednodušší a nejpohodlnější nákup sportovní a doplňkové výživy je doručení zboží na dobírku, můžete nakoupit i osobně v sídle naší firmy na adrese SPORT NUTRITION - Vávra Stanislav, Týnecká 826/55, 783 71 Olomouc. Pracovní doba Po-Pá 8.00 - 17.00 hod. Platba na prodejněv hotovosti, nebo platební kartou.

Šance pro přátele

Jako naši zákazníci můžete nejlépe posoudit spolehlivost, kvalitu, cenové výhody, šíři sortimentu firmy SPORT NUTRITION. Pokud jste s naší firmou spokojeni, doporučte nás, prosím, Vašim tréninkovým partnerům, přátelům a kolegům a umožněte i jim spokojený nákup speciální výživy a získejte pro sebe ceny - zeptejte se nás, "jak na to„. Na Vaši žádost jim také rádi zašleme katalog s naší nabídkou.

Infolinka

Na našich telefonních číslech 585 155 061 , 608 962 685, nově i prostřednictvím ICQ!!! Číslo SPORTNUTRITION ICQ: 358 329 201 přivítáme nejen objednávky, ale i Vaše dotazy, připomínky, podněty popřípadě i reklamace, jelikož jsme si vědomi, že i přes naši snahu o "špičkový" servis může dojít při vyřizování objednávky k nedorozumění (př. poškození zboží při poštovním doručení, neúmyslná záměna zboží, popřípadě rozdíl v ceně či počtu objednaného zboží...). Přejeme Vám mnoho osobních i sportovních úspěchů a spokojenost s našimi službami.

Slovenská republika

Nyní jsme rozšířili naše služby o zasílání zásilek také do Slovenské republiky. Zboží je zasíláno na dobírku prostřednictvím společnosti GLS. Při vyplňování objednávky, prosím, vyplňte Váš e-mail a platné telefonní číslo, budete tak snadněji informováni o odeslání a podrobnostech Vaší objednávky.

Doba dodání: Zpravidla do 1 týdne.

Poštovné a balné: Poštovné je účtováno dle platných podmínek Společnosti GLS. Účtováno je ke každé zásilce. Balné neúčtujeme.

Ceny poštovného za dobírkový balík (včetně poplatků za převod):

do 15 kg cena 250Kč (doručení do 3-5 pracovních dnů od potvrzení objenávky)
od 15 kg do 30 kg cena 310 Kč a doručení do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

!!! NOVINKA!!! Sleva poštovného -70Kč při platbě bankovním převodem v euro na slovenský účet. Potřebné údaje Vám budou zaslány mailem na základě Vaší objednávky.

Akční výrobky:TOPlist
Facebook