Iso Whey ZERO 3 kg, 84%

Iso Whey ZERO 3 kg, 84%Iso Whey ZERO 3 kg, 84%

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

100% Iso Whey ZERO představuje syrovátkovou bílkovinu špičkové kvality. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 025 Kč
Cena: 1 445 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


100% Iso Whey ZERO je ve své kategorii jedinečný! Výborná syrovátková bílkovina jedinečné chuti. 100% Iso Whey ZERO je výživový doplněk v kategorii prémium, jeho obsah proteinu 84% se skladá čistě ze syrovátkových filtovaných bílkovin.

Tvorba bílkovin v organizmu závisí na množství a kvalitě aminokyseliny, která je k dispozici v daném čase. Organizmus může skladovat jen málo aminokyselin (v krvi), ne tak jako uhlohydráty nebo tuky. Pokud jen jedna esenciální aminokyselina chybí v organismu, už není možné vytvořit tu bílkovinu, k jejiž tvorbě je důležitá esenciální aminokyselina. Jestli jen na krátký čas chybí aminokyselina v organizmu, může to zabránit regeneraci a budování buněk (anabolickým procesem). Zvlášť se to týká rostoucích svalových buněk. Je velmi důležité, aby potřebné aminokyseliny byly k dispozici v přiměřeném množství pro budování svalů. Naštěstí můžeme předejít nedostatku aminokyselin konzumací doplňků, které obsahují vysoce kvalitní a vysoce účinné bílkoviny v potřebném množství.
Iso Whey ZERO nabízí dokonalé řešení v plném rozsahu, tvrdě trénujícím sportovcům, pro které jsou rychle se vstřebatelné aminokyseliny nepostradatelné pro úspěšný tréninkový program.
Výsledky vědeckých výzkumů potvrzují, že nedostatek aminokyselin s rozvětvenými řetězci a zvýšená fyzická zátěž vedou k odbourávání svalových tkaní v důsledku krytí dusíkové potřeby organizmu. Jednou z hlavních úloh aminokyselin je, že se účastní na dopravě tuků k svalovým buňkám, kde svalové buňky spalováním přeměňují tuky na energii.
Aminokyseliny stimulují podmozkovou žlázu k vylučování růstového hormonu, který je důležitý k rozvoji svalové tkáně, dodávají dusík organismu. Aminokyseliny, které poskytuje Iso Whey, jsou základním stavebním kamenem vyrýsovaného svalstva. Iso Whey ZERO je zdroj bílkovin fantastické kvality, který ve velkém množství obsahuje aminokyseliny, hlavně esenciální.

Dávkování Iso Whey ZERO doporučené výrobcem: Smíchejte jednu dávku (25 g) přípravku Iso Whey Zero s 200 ml vody nebo nízkotučného mléka. Užívejte 2-3 dávky denně (15-30 minut po tréninku, mezi jídlem anebo před spaním)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook