Instant Whey PRO native protein 2,2kg Reflex

Instant Whey PRO native Protein 2,2kgInstant Whey PRO native Protein 2,2kgInstant Whey PRO native Protein 2,2kg

Výrobce: Reflex Nut.

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Instant Whey PRO protein Reflex představuje komplexní formuli obsahující jedinečnou směs výběrových proteinových frakcí, aditivum glutaminových peptidů, aditivum aminokyselin, komplex jedenácti enzymů Digezyme a probiotické kultury Lactospore. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 1 999 Kč
Cena: 1 889 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
1889 Kč  Ks
Příchuť: banán
1889 Kč  Ks
Příchuť: čoko
1889 Kč  Ks
Příchuť: jahoda
1889 Kč  Ks

Protože je Instant Whey PRO protein Reflex jednoznačně zaměřen na kvalitu, využitelnost a vstřebatelnost, je minimalizován obsah sladidel a  příchutí na absolutně nejnižší možné minimum. Instant Whey neobsahuje žádné další aditivní látky, jako jsou plnidla, zahušťovadla, guarová guma, umělá barviva atd. Instant Whey neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen, či sojová bílkovina.
Instant Whey benefity
•    Instant Whey PRO protein Reflex obsahuje jako hlavní složku naprosto čistý, bioaktivní izolát syrovátkové bílkoviny. Vybraný nejdražší a nejčistější izolát, který je dnes na trhu dostupný.
•    Dále obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinace dvou účinných složek pro tvorbu svalové hmoty:
Peptide Bonded Glutamine - Tato forma glutaminu je využita tělem více efektivně než standartní forma glutaminu a napomáhá tak více obnovit energii svalů po namáhavém cvičení.
Whey Protein Hydrolysate - Speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny. Náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji, než samotné bílkoviny. Tím je zajištěn téměř okamžitý účinek a působení na tvorbu svalové hmoty.
•    Dalším významným rozdílem mezi ostatními produkty a Instant Whey je standartní přítomnost přírodních trávících enzymů Digezyme a probiotických kultur Lactospore v každé dávce. Digezyme enzymy prokázaly při obsáhlých klinických studiích vliv na lepší trávení proteinu, zatímco Lactospore kultury (podobné jako v jogurtu) podporují zdravé střevní procesy a podporují obranyschopnost.
•    Instant Whey obsahuje přednostně vybrané dávky syrovátkového izolátu ( 80% ), které byly zvoleny speciálně pro vyšší obsah proteinu, nízký obsah tuku a nízký obsah sacharidů. Obsahuje také bioaktivní složky jako jsou Glycomacropeptid, Immunoglobulin, Lactoferrin, Lactoperoxidáza a mnohé další.
•    Snadný k užívání díky instatní formě, pro úžasně snadné mixování.
•    Bez přídané soli, guarové gumy nebo plnidel.
•    Bez přídavných umělých barviv a příchutí.
•    Skvělá chuť proteinu s pestrou paletou příchutí.


Digezyme – exkluzivní kombinace jedenácti enzymů
Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey a ostatními standardními „whey proteiny“ s obsahem „surové“ syrovátkové bílkoviny, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin, ale hlavně k odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, které zatěžují zažívací trakt. Tento sofistikovaný komplex jedenácti enzymů představuje neporazitelnou špičku, zajišťující špičkovou a lehkou stravitelnost.
Komplex enzymů Digezyme
1.    Trávení bílkovin: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV Bromelain
2.    Trávení balastních látek: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Sukráza, Maltáza, Celluláza
Probiotické kultury Lactospore
S každou dávkou Instant Whey  přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.
FAO/WHO definuje probiotické kultury jako "živé mikroorganismy, které garantují svému hostiteli dobrý zdravotní stav, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu".
Probiotické kultury produkují důležité substance, jako jsou látky blízké přírodním antibiotikům a kyselina mléčná, které se společně nazývají jako baktericidní látky. Jejich hlavním účinkem je utlumení růstu a množení hnilobných bakterií. Metabolická aktivita probiotických kultur pomáhá také při štěpení živin, při tvorbě vitamínu B, výrazně zvyšuje a optimalizuje vstřebávání minerálů a ostatních ergogenů, jako jsou metoxyflavony, protodioscin atd. LactoSpore představuje speciální metodu, která umožňuje ochranu a stabilizaci probiotických kultur tím, že jsou za použití klinicky prověřených technologií "zabaleny" do tzv. spor, které je účinně chrání před nežádoucími vlivy.

Výsledky výzkumu se syrovátkovým proteinem (Dr. Yves Boire)
•    ANABOLICKÝ ÚČINEK - po požití, dochází ke zvýšení proteinové syntézy o 68%
•    krevní plazma udržuje hladinu aminokyselin dostupných pro svalová vlákna po dobu 3 hodin
Instant Whey - užívání
Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey poskytuje perfektní zdroj aminokyselin. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný skoro nedotčený zdroj čisté bílkoviny!
Garance společnosti Reflex Nutrition
•    Inovační technologie
•    Produkty ověřené klinickými studiemi
•    Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
•    Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
•    Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
•    Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Složení Instant Whey: Syrovátkový izolát, syrovátkový koncentrát, Muscle DriveTM ( peptidicky vázaný glutamin (derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%)), přírodně identické a umělé aroma, kakaový prášek ( pouze příchuť čokoláda ), betanin ( pouze příchuť jahoda a malina), beta karoten ( pouze příchuť banán a vanilka ), kyselina jablečná ( pouze příchuť malina ), umělá sladidla – acesulfam – K, sukralóza, komplex enzymů Dygezyme ( amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza ), probiotický komplex Lactospore ( Bacillus Coagulans )

Dávkování Instant Whey PRO protein Reflex: odměrky (cca 30g) rozmíchejte s 200-300 ml vody nebo mléka pomocí shakeru.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook