New Hydroxycut Hardcore Elite 110 kapslí Muscle Tech

Hydroxycut Hardcore Elite 110 kapslí

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite - nová verze jednoho z nejprodávanějších spalovačů tuků na světě Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 899 Kč
Cena: 649 Kč

 Ks

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite - nová verze jednoho z nejprodávanějších spalovačů tuků na světě

Nejnovější "hardcore" spalovač tuků výhradně pro bodybuildery od firmy Muscletech. Hydroxycut Hardcore Elite, to je termogeneze vedoucí k maximální síle. Obsahuje patentovanou složku LiquiTech, která využívá technologie rapidní mikrodisperze tekutin a synergickou směs 14 složek. Doporučován těmi nejlepšími profesionály v oblasti bodybuildingu, protože opravdu funguje: Obrátí Vaše tělo v "spalující peklo" !

Užívejte Hydroxycut Hardcore Elite:

Když se Vám cíl zdá velice vzdálený, každý potřebuje nějakou pomoc; to je také důvod, proč je spalovač tuků Hydroxycut Hardcore číslem 1 v oblasti produktů pro spalování tuků v USA a hraje tam důležitou roli; tým výzkumníků firmy MuscleTech definitivně zkrátil vzdálenost k Vašemu cíli tím, že objevil recepturu přípravku Hydroxycut Hardcore.

Tento přípravek je podložen deseti lety výzkumu, které posloužily k tomu, aby Vám zajistily vynikající výsledky; a nyní Hydroxycut Hardcore stojí se vztyčenou hlavou vysoko nade všemi.

Za vším stojí věda - Hydroxycut Hardcore je podložen deseti lety výzkumu, které Vám zajistí vynikající výsledky:

Přípravek Hydroxycut Hardcore využívá vědecky navržených multi-platformních technologií, aby prováděl stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má pětifázový proces

Přípravek Hydroxycut Hardcore se prodává již v počtech stovek tisíc a toto číslo stále šplhá nahoru. Aspoň nyní víte, že tento přípravek je opravdu velice oblíbený, když na to mohou přísahat i mnozí profesionální sportovci z oblasti bodybuildingu. Jde o takové profesionály, jako jsou Jay Cutler, Darrem Charles, David Henry, Gustavo Badell, Johnnie Jackson a mnoho dalších.

Na Hydroxycut Hardcore se spoléhá a doporučuje jej také dvojnásobný Mr. Olympia Jay Cutler:
Přípravek Hydroxycut Hardcore byl v mnoha klinický studiích ověřen jako extrémně efektivní, a to kvůli svým základním složkám. Například první studie složení přípravku Hydroxycut Hardcore byla prováděna na Lavalské univerzitě a výsledky této studie byly naprosto šokující!
Doporučené dávkování MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite:
K dosažení nejlepších výsledků kombinujte přípravek Hydroxycut Hardcore Elite s intenzivním cvičením a výživovým programem:
  • 1. den užívejte 1 kapsli Hydroxycut Hardcore Elite, 1x denně.
  • 2. až 3. den užívejte 2 kapsle, 1x denně.
  • 4. den a později užívejte 2 kapsle, 2x denně 30-60 minut před větším jídlem.
  • Neužívejte méně jak 4-5 hodin před spaním.
  • Neberte více ja 4 kapsle během 24 hodin.
  • Neužívejte více jak 8 týdnů.
...........................................................................................................................................
Nutriční hodnoty MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite:
.................................................................2 kapsle (1 dávka)
Kofein bezvodý.......................................270 mg
Coleus forskohlii extrakt............................250 mg
Extrakt ZE zeleného čaje...........................200 mg
L-theanin...............................................100 mg
Kakový extrakt (jako Theobroma kakao).......100 mg
..........................................................................................................................................
Další složky MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite: Vegetariánské kapsle (hypromelóza, oxid železitý, dioxid titaničitý), mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, dioxid křemičitý.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook