L-CARNITIN INSTANT DRINK Thermo booster 500g vyprodáno

L-CARNITIN INSTANT DRINK Thermo booster 500g vyprodánoL-CARNITIN INSTANT DRINK Thermo booster 500g vyprodáno

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nápoj L-CARNITIN INSTANT DRINK pro fyzický výkon, využívání energie z tukové tkáně a urychlení metabolismu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 599 Kč
Cena: 556 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


L-CARNITIN INSTANT DRINK Thermo booster obsahuje spaciální složky pro stimulaci fyzického výkonu, zvýšení jeho efektivity - kvality, prodloužení fáze zvýšené výkonnosti a udržení koncentrace.

CARNITIN INSTANT DRINK je vhodným pomocníkem ke zvýšenému využívání energie z tukové tkáně pro fyzický výkon a urychluje metabolický obrat buněk. L-CARNITIN INSTANT DRINK je vhodné použít pro zvýšení výkonnosti, kvalitnější výkon a úbytek podkožního tuku.

L-CARNITIN INSTANT DRINK obsahuje: L-Carnitin  pro podporu tvorby energie z tuků a  energizaci organismu extrakt Citrus Aurantium, který obsahuje adrenergní látky - synefriny, které napomáhají zvýšit metabolický obrat – termogenezi. Instant drink obsahuje také  aminokyselinu taurin pro udržení koncentrace a kofein současně stimuluje centrální nervový systém. Pro doplnění ztrát minerálů při fyzické aktivitě jsou přidány ve fyziologickém poměru základní elektrolyty (sodík, draslík, hořčík). Celkové složení je doplněno o směs vitaminů.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook