HiTec Nutrition A.M.G. 875 g + 50 kapslí

HiTec Nutrition A.M.G. 875 g + 50 kapslí

Výrobce: Hitec nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Komplexní předtréninková formule, která umožní zvýšit intenzitu a efektivitu tréninku, který může vést k rychlejšímu nárůstu síly a svalové hmoty Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 221 Kč
Cena: 1 099 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

A.M.G. = ALL IN ONE MUSCLE GROW FORMULA je komplexní pre-workout (předtréninková) formule, která dodává energii, stavební látky, stimulátory a regulátory hormonů, silné rostlinné extrakty a adaptogeny, anti-katabolika a látky zvyšující objem svalových buněk a stimulující produkci oxidu dusnatého (NO). A.M.G. vám umožní zvýšit intenzitu a efektivitu tréninku, který může vést k rychlejšímu růstu síly a svalové hmoty.

NA SÍLU
Současný globální trend, podporovaný výzkumem a zkušenostmi sportovců, potvrzuje praktičnost užívání před-tréninkových preparátů v kombinaci různých chemických forem kreatinu, které stimulují k nárůstu energie a anabolickému efektu ve svalových buňkách, což má za následek navýšení síly sportovce při intenzivním tréninku. Kreatiny formy alfa - ketoglutarát, malát, citrát a pyruvát využívá buňka k syntéze sloučeniny energie pro svalovou kontrakci . Vitamín B13 a kyselina orotová udržují optimální hladinu ATP a nukleotidů, které stimulují kontrakci svalových buněk ve svalových vláknech, zintenzivní syntézu svalových bílkovin a tím dochází ke zvětšení svalové hmoty. Kombinace kreatinu a HMB poskytuje rovněž účinnou ochranu proti katabolismu a degradaci svalové hmoty.

NA NEDOSTATEK ENERGIE PRO TRÉNINK

Pouze kombinace několika synergicky působících látek vám umožní pocítit re-energizující nárůst energie a může vás "nakopnout " při vyčerpávajícím cvičení. Každý účinné před-tréninkový zdroj energie by měl obsahovat kombinaci kofeinu, taurinu, vitamínů skupiny B, glukuronolakton, tyrosin a dextrózu. Kofein v kombinaci s dextrózou podporují centrální nervový systém, stimulují krevní oběh, umožní rychlejší rozhodování, sníží dobu odezvy a snižují psychickou únavu. Kromě toho kofein stimuluje také kardiovaskulární systém a rozšiřuje průdušky. Navíc má významný vliv na zdroj „spalovaného paliva“ v průběhu cvičení, který šetří zásoby svalového glykogenu a stimuluje rozklad tukových zásob, čímž se náš metabolismus stává efektivnější a jsou tak sníženy katabolické procesy ve svalové tkáni.

NA SVALOVOU PUMPU
Téměř každý těžký silový trénink způsobuje otoky svalů kvůli nedostatečnému průtoku krve do svalových oblastí, které jsou intenzivně namáhány. A právě "svalová pumpa", díky které se každý sportovec s potěšením dívá po tréninku na sebe do zrcadla, napomáhá rozšíření krevních cév a vazodilataci. Je to proces, při kterém se zvyšuje množství oxidu dusnatého, který uvolňuje hladké svalstvo, takže krev se pak snáze dostane do všech buněk v těle. Zlepšuje krevní mikrocirkulaci a zároveň i svalový pumpující účinek. Přímou surovinou pro výrobu oxidu dusnatého je aminokyselina arginin. Existují však i další látky, jako je ornitin a citrulin, které jsou součástí dalších metabolických procesů. Z tohoto důvodu je velmi efektivní kombinace všech 3 účinných složek oxidu dusnatého - arginin, ornitin a citrulin.

Opravdu skutečným boosterem posilující hladinu argininu a oxidu dusnatého je citrulin malát, který:
• více stimuluje syntézu oxidu dusnatého, než při použití pouze samotného argininu
• snižuje hladinu kyseliny mléčné ve svalech a amoniaku v krvi
• zlepšuje regeneraci ATP a kreatinfosfátu díky zvýšení aktivity Krebsova cyklu

Další důležitou vazodilatační sloučeninou je také ornitin ?-ketoglutarát (OKG). OKG má vlastnost zvyšovat ve svalových buňkách úroveň různých důležitých aminokyselin, jako jsou arginin, glutamin, leucin, isoleucin, tyrosin, a prolin.

Složení: syrovátkový proteinový izolát, kreatin monohydrát, L-arginin HCL, taurin, L-glutamin, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), kreatin ?-ketoglutarát, L-arginin ?-ketoglutarát, L-arginin ketoizokapronian, L-arginin pyroglutamát, kreatin ethyl-ester malát, di-kreatin malát, tri-kreatin malát, di-kreatin citrát, tri-kreatin citrát, tri-kreatin orotát, Guanidinopropionic kyselina (GPA), glycocyamine.

Doporučené dávkování: A.M.G. užívejte 30-15 minut před tréninkem. Rozpusťte 35g prášku v 400-500ml vody a užijte 2 kapsle.

Skladujte na suchém a chladném místě. Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro nemocné fenylketonurií. Může obsahovat: mléko, sóju, vejce a lepek.

 Průměrné nutriční informace ve 100g výrobku:
 Energetická hodnota  946kJ / 222kcal
 Sacharidy 18,7g
 Bílkoviny 52,8g
 Tuky 0,7g

 

 Vitamíny a minerály ve 100g výrobku:
 Vitamín B6 - pyridoxin
 8,1g
 Hořčík 105,3mg
 Zinek 7mg

 

 Aminokyseliny ve 100g výrobku:
 BCAA 8000mg

 

 Obsah ostatních účinných látek ve 100g výrobku:
 creatine matrix
 4000mg
 energy matrix
 8000mg
 hormon matrix 4000mg
 NO booster matrix
 9000mg

 

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook