GUTAR New ENERGY SHOT 60ml energy stimulant

GUTAR New ENERGY SHOT 60mlGUTAR New ENERGY SHOT 60ml

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Energetická vzpruha s rychlým účinkem GUTAR New ENERGY SHOT 60ml Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 35 Kč
Cena: 31 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

GUTAR ENERGY SHOT je energetický stimulant v tekuté formě a praktickém balení jako ENERGY SHOT. Je ideální pro nabuzení a stimulaci před vaší aktivitou. Díky vyváženému obsahu funkčních látek je vhodný na podporu vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní zátěže. Efekt nabuzení a stimulace přetrvává až několik hodin (cca 6 hodin), aniž by způsobil některý z vedlejších účinků (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy).

GUTAR ENERGY SHOT je určený pro:
účinné povzbuzení a stimulaci fyzického a psychického výkonu,
omezení únavy a stresu v jakýchkoliv zátěžových situacích pracovního a sportovního typu,
maximální zvýšení koncentrace a udržení pozornosti.

GUTAR ENERGY SHOT:
efektivní stimulant na bázi síly přírodního kofeinu,
stimulující účinky vydrží až několik hodin (cca 6 hodin),
praktické balení monodóz, které můžete mít kdykoliv s sebou.

Doporučené dávkování GUTAR New ENERGY SHOT 60ml
Pro nabuzení před fyzickým výkonem vypijte energy shot cca 30 minut před začátkem aktivity, pro zapití zvolte vhodný sportovní nápoj (např. UNISPORT nebo ISODRINX).

Pro oddálení či potlačení přicházející únavy během fyzické zátěže vypijte dávku při prvních signálech přicházející únavy. Pro rychlejší a delší nabuzení zkombinujte s rychlou energií, např. energetickým gelem CARBOSNACK.

V GUTARU je vázán organicky a je proto dobře využitelný. Taurin - aminokyselina příznivě ovlivňující činnost mozku v situacích energetického vyčerpání fyzického i psychického původu. Optimalizuje nervosvalový přenos. Kombinace guarany, taurinu, vitaminu C a hořčíku v jedné směsi násobí jejich účinky. Guarana obsažená v GUTARU zvyšuje obrat tuků, které slouží jako zdroj energie a tím podstatně šetří glykogenové zásoby. V důsledku toho v organismu nevzniká nadměrné množství kyseliny mléčné, která způsobuje svalovou únavu a bolest svalstva. Užitím GUTARU dojde k výraznému prokrvení svalstva, což napomáhá intenzivně odstraňovat kyselinu mléčnou ze svalů.

Obsah účinných látek v jedné pitné lahvičce Gutar energy ampule: Guarana extrakt 5,5 %...1200 mg = 66 mg kofeinu Taurin...1000 mg Vitamin C...250 mg = 416 % doporučené denní dávky Hořčík...11 mg

 

 

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook